Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamikadze


kamikadze

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kamikadze
Nick Administratora, który banował: oskar
Długość bana: 5 dni
Kiedy to się stało?: dziś (02.05.2021
Opis sytuacji: kupiłem nową myszkę z auto clikerem i go używałem na działce i nie chce więcej popełnić tego błędu czy moglibyście mnie odbanować? Błagam! Nie mam co robić bez tego serwera!
Screen bana: image.thumb.png.0b71814519721bdfb5c7cf56693f4284.png

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Napisano (edytowane)

Posiadanie "wbudowanego" AutoClickera w myszce jest tak samo zabronione jak posiadanie takiego zwykłego zainstalowanego na dysku. Regulamin zabrania używania jakiegokolwiek AutoClikera.

 

Do odrzucenia

 

//nawet w samym odwołaniu przyznałeś się do używania tego autoclickera xd, więc na unbana tym bardziej nie licz

Edytowane przez thomassom_
  • Like 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Dostałeś bana za logout, tłumaczyłeś się tym, że wyrzuciło ci minecraft. Przyznałeś się do używania AutoClickera dlatego twoja kara i tak została zmniejszona z 7 do 5 dni + brak usunięcia działki.

Faktycznie nie da się zakazać posiadania tego w myszce bo przecież nie będziesz kupował nowej myszki, ale grunt to tego nie używać a sam mówiłeś, że używałeś.

 

Jak dla mnie kara odpowiednia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety musisz ponieść konsekwencje tak jak napisał @oskar ale się chociaż przyznałeś 😉 to się liczy

do odrzucenia

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, że Twoje konto jest zablokowane na 5, nie 10 dni. W trakcie sprawdzania wylogowałeś się, za co powinieneś zostać ukarany blokadą 10 dniową. Przyznałeś się do cheatów, które posiadałeś, nie widzę powodu dla którego kara powinna być jeszcze skracana. Odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...