Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DKSpatryk


DKSpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... DKSpatryk
Nick Administratora, który banował: ... PWWP
Długość bana: ... 6 dni 23 godziny 56 minut 5 sekund
Kiedy to się stało?: ... 30.04.2021 godzina 11
Opis sytuacji: ... Bugowałem rusztowania przez co mogłem podbudowywać się na działkach innych graczy "latać" , rusztowania potem znikały . Wiem ,że nie powinienem tak robić jednak nie miałem fly hacka . Jeżeli mnie nie odbanujecie to chociaż nie usuwajcie działki :C 
Screen bana: .. https://imgur.com/a/G86DiyR

Edytowane przez agatkahihi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wierzę administracji jak Tobie, tu bez powodu nikt bana nie dostaje. Po drugie sam się przyznałeś, że bugowałeś się na scaffoldingach, czyli miałeś scaffoldhack`a, a nie flyhack`a. Dalej podtrzymuję swoje zdanie, nie ma możliwości sprawdzić teraz czy na pewno nic nie miałeś - cheaty mogłeś już usunąć.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wigry Nie przyznałem się że cheatuje bo nie cheatuje bugowałem tylko rusztowania porozmawiaj np. z Ten_Lepszy lub jipsyy . Swoją drogą bez powodu nikt nie dostaje ? Serio ? Administratorzy są tylko ludźmi nie widzą wszystkiego i nie wiedzą wszystkiego 🙂  (a tak btw to co ty jesteś taka obeznana w cheaty ? XD) Proszę chociaż nie usuwać działki dużo tam zrobiłem 

PS: przepraszam jipsyy radziłaś abym tak nie robił...

Edytowane przez DKSpatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...