Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zbyszekgames


norbito

Wyróżnione odpowiedzi

Mój nick: norbito

 

Nick osoby oskarżonej: Zbyszekgames

 

Miejsce wydarzenie: Serwer Minecraft, działka Hyp3rF

 

Data i godzina wydarzenia: 29.04.2021 01:49

 

Opis sytuacji:

 

       Zaczęło się od tego, że od godziny około 01:30 gracz "Zbyszekgames" wykorzystał okazję braku administratorów na serwerze. Zapraszał na swoją działkę, pisząc na czacie, że za polubienie działki zapłaci każdemu 1000$. Teleportowałem się i polubiłem jego działkę. Jednak okazało się, że to działka "Hyp3rF" i to na niej znajdował się przygotowany plan oszustwa. Później pisał, żeby podpisać się na tabliczce klikając prawym. To był mój błąd bo jestem naiwny, chyba dlatego, że sam nigdy nikogo nie oszukuje na serwerze, a gram u was dopiero od lutego. No więc kliknąłem, tym samym kupując 126 patyków za 630 000 $. Sądzę, że podlega to pod punkty 21 i 44 taryfikatora. Wnoszę o ukaranie gracza, ale najbardziej wnoszę o zwrot pieniędzy. Spędziłem na zbieraniu pieniędzy na serwerze już 59h od startu edycji(chyba 6dni), ale jeśli moja sprawa zostanie odrzucona, to stracę chęci do grania i pożegnam się z serwerem, czego byłoby mi szkoda. Załączam poniższe dowody i proszę o sprawiedliwe i pozytywne rozpatrzenie. Wnoszę również w imieniu innych oszukanych graczy o oddanie im skradzionych pieniędzy, ponieważ nie tylko ja dałem się nabrać.

 

Pozdrawiam, norbito

Zrzut ekranu (520).png

Zrzut ekranu (522).png

Zrzut ekranu (523).png

Zrzut ekranu (521).png

Zrzut ekranu (525).png

Zrzut ekranu (524).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ukaraniem ww gracza. 

Jasno i wyraźnie widać na samych screenach że zostałeś oszukany tabliczka została odwrócona przez co nastąpiło oszustwo podczas handlu i to nie na 1k czy 2k tylko na aż 680k.

 

  • Like 1

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za mocnym ukaraniem gracza i zwrotem kosztów. Takie rzeczy nie powinny się w ogóle dziać, jaki sens ma gra na oszustwie? Mam nadzieje, że gracz dostanie najwyższą z możliwych kar jaką możecie mu przydzielić. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...