Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mlodypazdziernik, lubie_zgredunia


bakina06

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bakina06
Nick osoby oskarżonej: Mlodypazdziernik i lubie_zgredunia
Miejsce wydarzenia: ...mapa warp s 
Data i godzina wydarzenia: 27.04.2021 godzina 11:00 około
Opis sytuacji: wróciłem do domu po czym dawid793 napisał do mnie że mlodypazdziernik i lubie_zgredunia  zabili MOJE wieśniaki po czym poszedłem do nich na diskorda i się tego wypierali po czym dzisiaj lubie_zgredunia przyznał się do zabicia moich wieśniaków. W momęcia jak chciałem coś otrzymać w zamian za zabite wieśniaki  zostałem wyśmiany. Byłem troche zawiedzony bo byłem z nimi w przysłowiowym *TEAMIE* i myślałem że chociaż mi pomoga bo jak oni potrzebowali mojej pomocy to starałem się pomóc.

Czy dało by się jakoś odzyskać wieśniaki albo pozbawić ich wie śniaków 

Edytowane przez agatkahihi
  • Dislike 2
  • Haha 1
  • Wrr 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie, ponieważ nie masz dowodów (albo ich nie przedstawiłeś) na to, że ww. osoby ci je zabiły

PS polecam popracować nad ortografią, jesteś (najpewniej) starszy ode mnie, a strzelasz takie byki, że głowa mała

Edytowane przez Klusek
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Klusek napisał:

jestem na nie, ponieważ nie masz dowodów (albo ich nie przedstawiłeś) na to, że ww. osoby ci je zabiły

PS polecam popracować nad ortografią, jesteś (najpewniej) starszy ode mnie, a strzelasz takie byki, że głowa mała

podtrzymuje, na nie

  • Superka 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem. Brak dowodów i wydaje mi się, że nie ma kary za zabicie ogólnodostępnych wieśniaków. To tak jakbym postawiła skrzynkę na środku warp s, włożyła stak diamentów, a potem biegała i mówiła, że ktoś mi ją ukradł 😕😕😕 Następnym razem postaraj schować się je lepiej. 
 

Pozdrawiam 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYy sorry ale mapa surowcowa jest dla wszystkich więc trzymanie tam czegokolwiek nie jest dobrym pomysłem.

Tym bardziej jeśli to wieśniaki prędzej czy później ktoś by je znalazł i przeniósł lub zabił...

I nie, wieśniaki NIE były TWOJE mapa jest dla wszystkich, a że ktoś postanowił je zabić jest tylko ich decyzją.

Do odrzucenia.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia leży i kwiczy...

s jest dla wszystkich, tak jak napisali wszyscy wyżej. 

Schowaj je lepiej następnym razem!

 

Wolf~

  • Superka 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chyba chodzi bardziej o to, że osoby z „teamu” mu to zrobiły. Tak czy siak podtrzymuję zdania osób wyżej. Pamiętaj, miej ograniczone zaufanie do graczy (zwłaszcza jak ich osobiście nie znasz), bo potem dzieją się takie rzeczy 🤷🏼‍♀️
 

ps. zgreduniu po co je zabiłeś:(( Mogłeś je chociaż przenieść w inne miejsce...

 

Na nie.

Edytowane przez karolajn_
pomyłka nicku, sr Mlody chodziło mi o zgredunia xD
  • Superka 1
  • Like 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karolajn_ napisał:

Koledze chyba chodzi bardziej o to, że osoby z „teamu” mu to zrobiły. Tak czy siak podtrzymuję zdania osób wyżej. Pamiętaj, miej ograniczone zaufanie do graczy (zwłaszcza jak ich osobiście nie znasz), bo potem dzieją się takie rzeczy 🤷🏼‍♀️
 

ps. Młody po co je zabiłeś:(( Mogłeś je chociaż przenieść w inne miejsce!!:(

 

Na nie.

Ja ich nie zabiłem   @bakina06  dokładnie wie kto ich zabił.

  • Like 1

MP Studio - Zarezerwuj wizytę online - Booksyimage.png.7dd85bdd4a97062bbff9cdae3a4c34e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście za odrzuceniem. Fakt - można zgłosić się z zabitymi wieśniakami i je odzyskać, ale tylko wtedy kiedy jednoznacznie można stwierdzić, że np. ktoś się skopał pionowo w dół na ewidentnym X-rayu. Wtedy taka osoba dostaje bana, a wieśniaki są oddawane, ale w tym przypadku jest to wyłącznie twoja wina, ponieważ za bardzo zaufałeś osobom ze swojego "teamu".

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, powody wszędzie wyżej

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie powody up 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Na nie pzdr nie chce mi sie pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem. 

Mapa jest nie tylko twoja jest dla wszystkich a tzn że jak ty zbyt zobrze nie zabezpieczyłeś swoich wieśniaków to już twój problem. Na poprzedniej edycji miałem tak samo tyle że gość wbił na cheatach więc bana dostał za cheaty a za wieśniaki znajdujące sie na warp s już nie może dostać bo to tak jakby zabił zombie czy szkieleta i ty piszesz skargę bo go zabił a on był twój niestety to tak nie działa. 😒

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...