Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

JemTynkZeScian


JemTynkZeScian

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: JemTynkZeScian
Nick Administratora, który banował: giecio
Długość bana:  tydzień i 3 dni
Kiedy to się stało?:  minute temu
Opis sytuacji:  grałem sobie i zabijalem ludzi na warp s. Nagle zostalem przeniesiony do pomieszczenia gdzie zebralo sie duzo graczy. Mialem wejsc na ts3 no i wszedlem a giecio pisal ze mi skrocil czas z 10 minut do 5. no i napisalem ze debilu ja ci mowie juz kolejny raz ze jestem na ts3 i on dal mi bana za brak wspolpracy a bylem na ts3! zenda ze strony administracji..
Screen bana: ...2021-04-26_14_01_54.thumb.png.64ca6aabc4cd1d51528c488414ab9259.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biłeś graczy latając, zapomniałeś o tym wspomnieć. Nazywając mnie idiotą i wygłupiając się na czacie, zamiast wejść na TS3 (na którego nie wszedłeś), wolałeś pisać głupoty na czacie i zabierać mi cenny czas, który mogłem poświęcić na sprawdzenie innych. Po tym jak nazwałeś mnie idiotą stwierdziłem, że nie masz zamiaru na niego wejść, więc dostałeś bana.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 4
  • Like 1
  • Wow 1
  • Thinking 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Giecio napisał:

Biłeś graczy latając, zapomniałeś o tym wspomnieć. Nazywając mnie idiotą i wygłupiając się na czacie, zamiast wejść na TS3 (na którego nie wszedłeś), wolałeś pisać głupoty na czacie i zabierać mi cenny czas, który mogłem poświęcić na sprawdzenie innych. Po tym jak nazwałeś mnie idiotą stwierdziłem, że nie masz zamiaru na niego wejść, więc dostałeś bana.

 

Do odrzucenia.

wiesz co, śmieszny jesteś. Na warp s nie latałem xd?  może miałem jakieś lagi i wyglądalo jak latanie albo masz zwidy chłopie. W którym momencie sie wygłupiałem? idiotą ciebie nazwałem 1 raz w wiadomosci ponieważ nie rozumiałeś co do ciebie mówie. Na ts3 byłem tylko ty tego nie widziałeś (nie wiem czemu ci nie pokazywało ze wszedłem).  I może troche dystansu do siebie? nazwanie idiotą kogoś to nie jest wielka obraza i powinieneś sprawdzić dokładnie czy wszedłem na ts3. Lekka żenada ze twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JemTynkZeScian napisał:

W którym momencie sie wygłupiałem?

Cytat

[13:56:40] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] Giecio: @JemTynkZeScian zapraszam na TS3, jesteś sprawdzany

[13:56:55] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] JemTynkZeScian :twerk terek
[13:56:55] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] JemTynkZeScian: twerk terek

[13:57:26] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] JemTynkZeScian: lubie zgredunie nie mogę pisac na msg

[13:57:26] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] JemTynkZeScian: lubie zgredunie nie mogę pisac na msg

[13:57:40] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] JemTynkZeScian :@giecio a to dlacego?
[13:57:40] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] JemTynkZeScian: @giecio a to dlacego?

[13:57:49] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] JemTynkZeScian :rzenuwa z tobą
[13:57:49] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] JemTynkZeScian: rzenuwa z tobą

[13:59:15] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] JemTynkZeScian :ale idioto ja ci mowie ze jestem na ts3
[13:59:15] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] JemTynkZeScian: ale idioto ja ci mowie ze jestem na ts3

 

Było też kilku graczy którzy perfidnie widzieli jak latasz.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bryniu12 napisał:

do odrzucenia giecio wyjasnił 

Czyli ja oskarżony bo coś mu powiedziałem a ten niewinny bo admin i ma racje? serio? nie wiedziałem że tutaj są takie zasady że admin musi mieć rację nawet gdyby gadał jakieś głupoty

 

5 minut temu, Giecio napisał:

 

Było też kilku graczy którzy perfidnie widzieli jak latasz.

ja już w poście od skargi napisałem o tych logach więc nie będe sie powtarzał...

 

Połączono posty//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Obserwowałem całą procedurę sprawdzania Ciebie na chacie, nie śledziłem dokładnie, ale widziałem, że Giecio miał z Tobą problemy, a wystarczyło tylko słuchać się jego poleceń.

 

Do odrzucenia, powody u @Giecio

Edytowane przez thomassom_
  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Giecio napisał:

Biłeś graczy latając, zapomniałeś o tym wspomnieć. Nazywając mnie idiotą i wygłupiając się na czacie, zamiast wejść na TS3 (na którego nie wszedłeś), wolałeś pisać głupoty na czacie i zabierać mi cenny czas, który mogłem poświęcić na sprawdzenie innych. Po tym jak nazwałeś mnie idiotą stwierdziłem, że nie masz zamiaru na niego wejść, więc dostałeś bana.

 

Do odrzucenia.

a więc tak nie dość że miałeś flya to jeszcze mówiłeś brzydkie słowa i nie współpracowałeś ban jak najbardziej służny, i ogarnij się....

( Giecio mnie też sprawdzisz 😉 ?? )

Edytowane przez xd2030
dopisik

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażając członka Administracji powinieneś liczyć się z tym, że potraktują to, jako niechęć do współpracy. Ze względu na błędy po obu stronach (Administracja nie powinna przeoczyć, Twojej obecności na ts3/dać Ci więcej czasu na wejście) uważam, że kara, która została wydana jest zbyt surowa. Twoją blokadę skracam do 5 dni (za zniewagę Administracji oraz bycie źródłem kłopotów podczas procedury sprawdzania).

  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...