Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dorianoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Dorianoo
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: Perm (na 2 edycje)
Kiedy to się stało?: 19 kwietnia, godzina: 2:05
Opis sytuacji: Leżałem sobie w łóżku i była afera na chat. Jeden gracz dostał bana za nazwanie serwera "dupa" i dostał bana na 2dni i od tego się zaczęło. Gracze zaczeli pisać, że ban jest niesłuszny i ja popierałem ich zdanie. Potem pisałem, że administracja faworyzuje graczy, bo admini często teraz gadają na TS3 ze swoimi ekipami i jak jakaś osoba z nich zwyzywa Ciebie, albo prowokuje, to napiszą Ci, że masz dać im /ignore, ale jak ty coś zrobisz, to dostajesz upomnienie na chat, albo od razu bana. I tak się toczyło to dalej i nagle Tadzio_ napisał na chat, zatkajcie się i potem ja napisałem to samo do niego. Jego zachowanie było nieodpowiednie i po kilku minutach dostałem piękną odpowiedz, że mam się zatkać, bo to co pisze jest nieprawdą i powtarzam się. Jeśli jest nożliwość to prosze, żeby odwołanie rozpatrzył PWWP.
Screen bana:

 711288741_Zrzutekranu(110).thumb.png.ee3ec6bb18b6d7838fe1ee1ccfc719d0.png

 

unknown.png

 

unknown.png

  • Superka 3
  • Dislike 1
  • Haha 1
  • Wrr 2
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twój wpis nie jestem pewien, czy to odwołanie czy skarga. Jeżeli uważasz, że zachowanie @Tadzio_ było nieodpowiednie, napisz skargę w odpowiednim dziale, a nie tym. Jeżeli chodzi o blokadę - Twoje zachowanie w ostatnim czasie na serwerze jest karygodne, zacząłeś sobie pozwalać na zbyt wiele. Myślę, że dowiadując się o nowej edycji uznałeś, że nic Ci nie grozi i zacząłeś wyzywać na Administracje na lewo i prawo. @Kazociak to zauważył i poprawnie wydał blokadę na dwie edycję. Odwołanie odrzucam.

  • Superka 12
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...