Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MrKulka

Rekomendowane odpowiedzi

moj nick: Blanket12

osoba na którą pisze skarge: hrynio

kiedy to sie stalo: wczoraj o 12:52

opis sytuacji: grazcz hrynio oscamował mnie na 25 tysiecy bo powiedzial ze sprzeda kilof wyd 5 niezniszczanlonsc 3 szczescie 3 i naprawa. Gracz napisal mi wtedy na msg ze jestem debil i nie odda pieniedzy

dowody (ss): image.png.83965963697fbd177622dbca7532d875.png

Edytowane przez agatkahihi
  • Wow 1
  • Haha 2
  • Wrr 4

8195_Goos.gif.287e3fefa2ab83ed67aaece1e938e843.gif2321_HarryPotter_grr.png.50c3d5d8a7fc5fa53fceee1db1a09c33.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w jaki sposób doszło do tej wymiany, że tak Cię oscamował. Czy ty tak o przelaleś mu 25k? To się robi przy pomocy /wymiana. 

Ponadto ta jedna linijka z czatu nie mówi za wiele... Wyslij coś wiecej... 

 

Póki co, mimo to jestem na tak, bo jak napisał @Bulsky, była to zwykła obraza gracza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga do odrzucenia, nie ma takiego gracza jak Blanket12 na serwerze. Nie dość, że robisz burdel na forum to jeszcze oskarżasz graczy o coś, czego nie zrobili, a przynajmniej nie tobie.

  • Przytulas 2
  • Wow 1
  • Thinking 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za odrzuceniem nie ma dowodow

 

 

 

60siony palic na stosie pozdro

  • Superka 1

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...