Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Batmex720


Batmex720
Wiadomość dodana przez agatkahihi,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 2 min temu dostałem bana za 'cheaty'. Kill aury żadnej nie miałem, 10cps też raczej nie przekroczyłm, więc ban jest tylko za 1 reporta na serwerze? Nie chciałem anydeksa podać, i to się raczej nie zmieni. Śmieszne jest to, że osoba która mnie zreportowała chwile potem mnie zabiła 😄 Jest to też moja pierwsza edycja, więc nie wiem po co miałbym sobie szkodzić używając np. makro, skoro wiem z czym się to wiąże. To chyba tyle. Prosiłbym o un~bana

Edytowane przez agatkahihi
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Dostałeś słusznego bana za niewykonanie poleceń Administracji w postaci niechęci podania dostępu do AnyDesk'a, Administrator ma obowiązek najpierw sprawdzić gracza podejrzanego o korzystanie z cheatów i w tym celu musisz wejść na TS3 i podać kod do AnyDesk'a aby Administrator mógł Cię normalnie sprawdzić, a tego nie zrobiłeś, więc dostałeś bana za Brak współpracy. Brak wzoru, tagów, zła nazwa, brak ss bana.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez thomassom_
  • Superka 4

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Teraz, Batmex720 napisał:

ale chyba powinno być inne wyjście uniknięcia blokady?

Mogłeś się przyznać, wtedy kara była by tylko na 5 dni, a działka nie została by usunięta, jeżeli takową masz, jedynym sposobem na uniknięcie blokady to współpraca z Administratorem i nie wykrycie przez niego cheatów

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thomassom_Mogłem się przyznać, ale nie miałem do czego. Jeżeli będzie to konieczne to odczekam bana, i pogodzę się ze stratą działki. Wiem też małe szanse są na ub, w takim typie bana, jakim jest mój, ale jutro zastosuję się do wzoru, i może wszystko bardziej wyjaśnię czytelnikom.

Edytowane przez Batmex720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
1 minutę temu, Batmex720 napisał:

@thomassom_Mogłem się przyznać, ale nie miałem do czego. Jeżeli będzie to konieczne to odczekam bana, i pogodzę się ze stratą działki. Wiem też małe szanse są na ub, w takim typie bana, jakim jest mój, ale jutro zastosuję się do wzory, i może wszystko bardziej wyjaśnię czytelnikom.

Pamiętaj, że od jednego bana można odwołać się tylko raz, ale z tych lepszych wiadomości to za tydzień w sobotę (24.04) zaczyna się nowa edycja i wszystko jest resetowanie łącznie z działkami i stanem konta, jedyne co nie jest resetowane to rangi

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba sprawdzająca się wypowiem.

 

Jako osoba sprawdzająca ustalam metodę, którą sprawdzam Gracza. Na wejście na TS3 miałeś 10 minut, ale te 10 minut zmarnowałeś na mówienie, że "nie masz cheatów, ban za niewinność", itp. A skąd mamy mieć pewność, że cheatów nie posiadasz? Nie dowiemy się, póki nie sprawdzimy. Było dużo przypadków, gdzie gracz mówił, że nie cheatuje, a po sprawdzeniu okazało się, że cheaty posiada. Ty akurat odmówiłeś podania AnyDeska i wejścia na TS3, przez 10 minut czekałem na ewentualną zmianę zdania, ale się tego nie doczekałem, zamiast tego kontynuowałeś swoje, mówiąc że jesteś niby niewinny. Koniec końców, dostałeś słusznego bana za brak współpracy.

 

Do odrzucenia.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Pięknie wyjaśnione. Ale i tak jak wspomniał @thomassom_, 24 kwietnia rusza nowa edycja serwera, także czy dostałeś 10 dni bana czy też dostałbyś 5 dni, to nic by to nie zmieniło, bo i tak do końca byś nie wszedł. Mimo to zapraszamy na nową edycję 😛

 

a póki co, odwołanie DO ODRZUCENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jako świadek.

Dostałeś jak każdy podejrzany czas (w tym przypadku 10 minut) aby wejść na naszego Ts'a i poddać się sprawdzeniu czy rzeczywiście tak jak to pisałeś nie posiadasz "cheatów". Samo pisanie nie jest dowodem na to, że ich nie posiadasz. Ty wolałeś przez ten cały czas prowadzić zbędny dialog z @Giecio, a wystarczyło wykonać polecenie sprawdzającego. Czas na Twoją obronę się skończył, więc otrzymałeś blokadę za brak współpracy. Skoro ich nie miałeś to bez obaw byś się dał sprawdzić - taka moja refleksja. 

 

Kara wydana słusznie. Odwołanie do odrzucenia.

 

 

  • Superka 2

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GiecioCzasu nie marnowałem, tylko próbowałem wszystko wyjaśnić. Wychodzi na to, że unbana nie dostanę. No cóż, widzę jedyne wyjście następnym razem to nie chodzić w ogóle na pvp. (Wiem, o anydeksie, ale w jego sprawie raczej nic się nie zmieni) 

 

@exe_maksNa ts mogłem wejść, bardziej chodzi tu o anydeksa (Chociaż nie ukrywam, że wolałbym dc)

 

połączono posty//agatkahihi

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do sprawdzarki dostajesz informację, że masz 10 minut na wejście na ts3. Jesteś również poinformowany o tym, że to Administrator wybiera formę sprawdzania. U nas na serwerze przyjęło się, że sprawdzamy przez AnyDeska, ewentualnie TeamViewer. Jeżeli odmawiasz zainstalowania wcześniej wspomnianych aplikacji odmawiasz również współpracy. Blokada została wydana poprawnie, odwołanie odrzucam.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...