Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

karolak1999

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... karolakk
Nick Administratora, który banował: ... Ban za multikonto, oldmanctas
Długość bana: ... - 
Kiedy to się stało?: ... a nie wiem ze 2 miesiące temu?
Opis sytuacji: ... Ogołnie gralem sobie na serwerze elegancko, czilowałem. Wchodzę sobie i niby banicja za multikonta lecz nie jest to możliwe ponieważ komputer uzytkuje tylko ja i nikt poza mną nie gra w domu. Mam premke więc tym bardziej nie jest to możliwe
Screen bana: ...

Edytowane przez karolak1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ss

Brak tagów 

Jak Ban został wydany przez admina to chyba został wydany słusznie +edycja i tak się niedługo kończy więc będziesz mógł normalnie graf na nowej edycji

Do odrzucenia 

  • Dislike 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Ban za MK to ban za multikonta, są one wydawane wtedy, gdy na jednym adresie IP znajduję się więcej zarejestrowanych kont na serwerze niż jedno, a współdzielenie nie zostało zgłoszone.

Nie zastosowałeś się do wzoru odwołania, nie dodałeś tagów i nawet nie wstawiłeś ss tego bana, więc oczekuj % 🙂a i premka nie ma nic do rzeczy.

 

Do odrzucenia

//a i zła nazwa odwołania

 

Edytowane przez thomassom_
  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tutaj są mega moderatorzy, jakiś tagów nie dałem i co z tego? Jak ja mówie jak było, wcale mi jakoś nie zależy na tym unbanie ale czasami sobie grałem i było przyjemnie. Banicja wleciała za jakieś multi konta chociaż napewno coś takiego miejsca nie miało. Nikt oprócz mnie nie uzywa gra więc nie wiem w czym problem. Niech sie wypowie admin a nie wy. DZIĘKUJĘ 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karolak1999 napisał:

Widzę że tutaj są mega moderatorzy, jakiś tagów nie dałem i co z tego? Jak ja mówie jak było, wcale mi jakoś nie zależy na tym unbanie ale czasami sobie grałem i było przyjemnie. Banicja wleciała za jakieś multi konta chociaż napewno coś takiego miejsca nie miało. Nikt oprócz mnie nie uzywa gra więc nie wiem w czym problem. Niech sie wypowie admin a nie wy. DZIĘKUJĘ 

Spróbuj się spytać oldi o listę kont zarejstrowanych na twoim IP. Na razie na neutral + @thomassom_ troszke przesadziles da sie zauwazyc ze gosciu jest tutaj od niedawna, jestem pewna, że nie wie, ze za brak wzoru sa %

Edytowane przez Pusheenka

Komputerek UwU

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
11 minut temu, Pusheenka napisał:

Spróbuj się spytać oldi o listę kont zarejstrowanych na twoim IP. Na razie na neutral + @thomassom_ troszke przesadziles da sie zauwazyc ze gosciu jest tutaj od niedawna, jestem pewna, że nie wie, ze za brak wzoru sa %

Ale to, że jest nowy nie oznacza, że nie musi stosować się do wzoru odwołania, we wzorze jest wzmianka o %, więc wystarczyło tylko przeczytać wszystkie zastrzeżenia i wymagania

"►  Wzór wątku, jak i tematu jest wymagany.  Odwołanie bez wzoru może zostać odrzucone, a właściciel wątku otrzyma ostrzeżenie zgodne z Taryfikatorem Kar."

Ale tak jak napisałaś, oldmancats powinna wyjaśnić sytuację

 

//etmin to nie kłótnia jak coś

Edytowane przez thomassom_

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, karolak1999 napisał:

Kiedy to się stało?: ... a nie wiem ze 2 miesiące temu?

Pytanie brzmi: dlaczego obudziłeś się dopiero teraz? Może na świeżo łatwiej byłoby się do tego odnieść...

 

Ponadto kolejne twoje wypowiedzi są kompletnie nie na miejscu bo to tobie zależy na tym unbanie przez co powinieneś jak już, udowadniać swoją rację, a nie tak gadać...

 

Ponadto brak Ss'a bana i brak tagów.

 

Do odrzucenia...

 

Ps. Gdyby nie zależało by Ci na unbanie, to nie robiłbyś tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...