Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KacperT22


KapcerT22
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: KacperT22

data, w której kara została nadana: 2021.15.4 ok. godz.11

rodzaj kary do której się odwołuje: blokada na serverze na 10 dni                                                                                                             

opis sytuacji:  Przyszedł do minę kuzyn i powiedział że zna fajne mody więc dałem mu je zgrać. Spytał się mnie czy może trochę pograć na pvp więc się oczywiście zgodziłem wracam 15 później okazuje się że dostałem przez niego bana na jedynym serverze na jakim gram. Oczekuje zostać odblokowany z powodu, że to nie ja spowodowałem problemy. Oraz odrazu odinstalowałem cheaty które ściągnoł muj kuzyn. Przysięgam, że takie coś się nie powtórzy.

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcem ci uświadomić że kuzyn to żadna wymówka oraz nie można zostać zbanowanym za "mody"

chyba że znajdują się na liście niedozwolonych modyfikacji widać że dostałeś 10 dni czyli brak współpracy

najpewniej podczas sprawdzania logneles a więc nawet nie powinieneś się nawet odwoływać

 

ps. (ciekawi mnie to jak "twój kuzyn" znał twoje np chasło i jak w 15 minut zainstalował odpalił cheaty i jeszcze dostał bana?)

 

brak wzoru

brak ss bana

do odrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach ciężko jest stwierdzić: uwierzyć czy nie uwierzyć. Ale z tego co widać, czyli ban na 10 dni, to widać iż nie wspolpracowales z administratorem, dlatego dał Ci największą mozliwą kare. Nastepnym razem rob to co mowi admin, a kara zmniejszylaby sie do 5 dni. Wydaje mi się, że DO ODRZUCENIA. Możesz tylko winić swojego kuzyna, i to, że nie wspolpracowales z moderatorem/adminem

 

PS. SS bana by sie przydał 😛

 

Cytat

nie był podany server discord 

więc nie mogłem tego zrobić

Serwer posiada tylko ts i to jedyny komunimator z adminami. Ts3 jest łatwy do ściągniecia 😛

Edytowane przez Paither
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
26 minut temu, KapcerT22 napisał:

nie był podany server discord 

więc nie mogłem tego zrobić

My używamy TeamSpeak'a nie discorda 🙂 (Adres TS3 na pewno był podawany), dostałeś bana na 10 dni, bo nie współpracowałeś z Administratorem, ban wydany słusznie, bo to ty pozwoliłeś swojemu "kuzynowi" na zainstalowanie potencjalnie niedozwolonych modyfikacji/cheatów i wejście z nimi na serwer.

 

Do odrzucenia 

  • Superka 1
  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KapcerT22 napisał:

nie był podany server discord 

więc nie mogłem tego zrobić

 

 

tu nie ma "serwera discord" jest jedynie ts3 administrator podaje ci wszystko podczas sprawdzania więc nie kłam to nie problem administracji że nie umiesz zainstalować tsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Do odrzucenia, powody u @thomassom_

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...