Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

marek_marunio


marek_marunio
Wiadomość dodana przez agatkahihi,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: marek_marunio
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Długość bana: 6 dni 5 godzin 45minut i 19 sekund
Kiedy to się stało?: (2021-04-14 19:57)
Opis sytuacji: Zostałam zablokowana przez administratora xXOskar na .Oskarżono mnie o cheaty gdzie nic nie zrobiłam . Chciałabym być odblokowana . Pozdrawiam
Screen bana: (brak)

 

Poprawiono wzór, tagi i tytuł //agatkahihi

 

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Najpierw zastosuj się do wzoru, a później pisz odwołanie, dostałaś zapewne blokadę za brak współpracy, a wystarczyło wykonywać polecenia Administratora lub się przyznać (za przyznanie mniejsza kara)

-Brak wzoru

-Brak tagów

-Zła nazwa odwołania

-Brak ss bana

Do odrzucenia

Edytowane przez thomassom_

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, z tego co sprawdziłam poprawiając twoje odwołanie i dodając do niego kilka niezbędnych informacji(wszystko co dodałam jest w nawiasach!!) Można wnioskować, że jednak nie zrobiłaś niczego, bo wylogowanie sie podczas sprawdzania jest karane banem, jedyne co mogłoby cię ratować w tej sytuacji to przerwanie internetu etc. Niestety na to się nie zapowiada, także raczej zostaje ci przeczekanie blokady i wrócenie do gry. Jednak teraz czekamy na ostateczny werdykt krzysia. Na przyszłość pamiętaj, że w momencie sprawdzania nie wolno  się wylogowywać.

Spoiler

image.png

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia 

Powody u @agatkahihi @thomassom_  oni wyjaśnili 

  • Superka 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...