Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

K_i_t_u_s_2006


K_i_t_u_s_2006

Rekomendowane odpowiedzi

prosze abyscie mnie odbanowali na serwerze realcraft.pl poniewarz gram ze znajomymi którzy dodają mnie do działek

z igorem

damianem

wojtkkiem

piotrkiem i filipem prosze o scigniecie blokady naprawde włozyłem duzo pracy w moją działke :((( i teram nie moge grac ze znajomymi :(((

prosze zniescie mi bana bo super tam sie z nimi i chce dalej rozbudowywac moją działke

 

 

Edytowane przez mordensoldier124
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Nie zamieściłeś żadnych informacji, nie zastosowałeś przede wszystkim wzoru, więc nie wiem o co nawet chodzi w tym odwołaniu.

A musiał być jakiś powód nadania blokady.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez thomassom_
  • Superka 1
  • Sad 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garm sobie ze znajomymi i nagle wyrzuca mnie z serwera i wyskakuje mi komunikat ,,zostałes zablokowany na tym serwerze za MK+5PRZEZ GIECIO"

PROSZE O WYJASNIENIE BO NIZEJ PISAŁO ZE JAK GRAM Z KOLEGAMI TTO MAM DO WAS NAPISAC A JA garm z znaj którzy mnie dodaja do swoich wysp i mozerze przez to administratorzy dali mi bana ale ja nie mam zadnego multikonta mi chodzi o fajna zabawe z znaj .prosze odbanujcie mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
58 minut temu, K_i_t_u_s_2006 napisał:

i powiedzcie mi prosze o co wam chodzi z tym ,,WZOREM" albo gdzie moge go znalesc zeby sie do niego odwołać

Tutaj masz wzór

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 14:47, Bartek_1912 napisał:

 

WZÓR

mój nick:K_i_t_u_s_2006

nick osoby banującej:giecio

czas bana:do końca edycji

kiedy się to stało:2 dni temu 

opis;gram sobie z kolegami na realcraft nagle mnie wyrzuca i wyskakuje komunikat ,,zostałeś zbanowany za MK+5 przez giecio" nie powiem ze byłem troch w szoku bo nic złego nie zrobiłem. tj.ODWOŁANIE tj.MC

jestem nowy na tym serwerze oraz na forum nie wiem niektórych rzeczy takich jak ze do jednego bana można odnieść się tylko raz bo faktycznie nie przeczytałem REGULAMINU ODWOŁAŃ  .rozmawiałem  sobie z bardzo miła panią na  która powiedziała ze mam napisać na forum ze MOJE ,,MULTIKONTA'' to są konta mojego sąsiada któremu kiedyś dałem hasło do wifi i także gra u was na serwerze i on ma 11 lat wiec może myśli ze ,,OSZUKAŁ SYSTEM''

tworząc multikonta a to odbiło się na mnie i sam byłem w szoku jak ta pani z ts powiedziała mi ze ja mam 5 kont bo ja gram sobie na moim jedynym koncie którego nick macie wyżej. nie dam rady dać ss bana bo średnio wiem jak to się robi na laptopie.proszę abyscie rozważyli odbanowanie mnie na tym serwerze.mam nadzieje ze niczego nie pominąłem dając WZÓR

Edytowane przez K_i_t_u_s_2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia, +5 kont z tego samego IP. Nie ma jak udowodnić teraz, że mówisz prawdę.

 

Abstrahując, staraj się na przyszłość nie udostępniać haseł/poświadczeń do Wi-Fi innym osobom z poza domu jeżeli nie jest to konieczne. W przypadku naruszenia prawa, gdy nie da się stwierdzić jednoznacznie winnego odpowiada właściciel przyłącza. Proponuję Ci oczywiście zmienić hasło do Wi-fi, żeby uniknąć podobnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...