Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kermitek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kermitek
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało?: 30 min temu
Opis sytuacji: no z kumplami sobie dla beczki pisaliśmy że jutro nowa edycja a w regulaminie nie ma nic napisane że tego nie można robić 🙂
Screen bana:

 image.thumb.png.49ea09fcbafc472a2ccddf88c3cae80e.png

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Cytat

sobie dla beczki pisaliśmy że jutro nowa edycja

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem administracja otrzymuje pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji i jest nowa lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. Zostałeś wyciszony na tydzień za pisanie tych wiadomości.. Odczekaj po prostu okres mute.

 

Imo ten temat jest do odwoływania się od blokady (bana), a nie od mute (wyciszenia), ale mogę się mylić.

 

Pozdrawiam, KrychaMieczXD 🙂

 

Edytowane przez KrychaMieczXD

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, powody u @KrychaMieczXD

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzuceniaSam byłem przy tym, i jednak pisanie dalej o nowej edycji, kiedy Modchat jednocześnie wyjaśnia, że nie było o tym wzmianki, to lekka przesada.

Zresztą to i tak tylko mute, a nie ban, także można to przeżyć. Szybko zleci 😛

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia powody u @KrychaMieczXD, i  odwolywanie sie od muta 30 min XD

  • Superka 1

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać że w regulaminie serwera nie stoi nic o tym że nie można pisać o okońcu edycji a nie jestem jedyną osobą która to pisała i reszta osób nie dostało jakoś mute 🙂 

 

20 godzin temu, KrychaMieczXD napisał:

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem administracja otrzymuje pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji i jest nowa lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 21:46, Kermitek napisał:

Chciałem dodać że w regulaminie serwera nie stoi nic o tym że nie można pisać o okońcu edycji a nie jestem jedyną osobą która to pisała i reszta osób nie dostało jakoś mute 🙂 

 

Chciałem dodać, że w regulaminie jest napisane, że Zarząd może wychodzić poza ramy czasowe. Pisanie tego typu wiadomości niezmiernie utrudnia nam prace, ponieważ dostajemy potem masę wiadomości na /pomoc dot. "nowej edycji". Kara została wydana poprawne, odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...