Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubsonqe

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście w obec mnie nie fer . 1 nie miałem żadnych cheatow 2 gdybym je miał to bym bił z 6kratek wierzcie se i nie nie mam cheatow zawiodłem się na was mody psujecie rozgrywke mi i innym graczą jak takie coś było . Jeszcze to bez sensowne usuwanie działki były tam bardzo cenne itemy starałem się o nie a teraz ich nie mam bo mam bana bez sensownego źle postąpiliście 😞 smutek .Nie posiadam żadnych cheatow i nie chcę mieć jestem graczem honorowym to tyle z mojej strony Pa.

 

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku. //agatkahihi

 

 

Edytowane przez agatkahihi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Zostałeś wzięty na sprawdzanie, jeśli nie chciałeś współpracować to Twój problem, mogłeś się nawet przyznać, wtedy za pierwszym razem działka nie została by usunięta, bana dostałeś na własne życzenie, bo nie wykonywałeś poleceń Administracji, a miałeś na to 10 minut.

 

Do odrzucenia 

 

//a i też reszta powodów u @Krisuniu 

Edytowane przez thomassom_

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...