Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

12Tori12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko dostałem bana bo byłem sprawdzany i miałem wejść na team speak ale nie umiałem tego zrobić i dostałem bana na tydzień i 2dni czy mógłbym prosić o skrócenie kary? prosze tak fajnie się grało nawet kupiłem s vipa a myśle że tydzień i 2 dni to troche za długa kara za to że nie umiałem wejść na team speak nawet chciałęm już powiedzieć kolegą o tym serwerze żebyśmy mogli wspólnie grać

 

Mój nick to 12Tori12

Nick administratora który mnie zbanował to agatkahihihi coś takiego nie pamiętam dokładnie

Długość bana to 1 tydzień i 2 dni i 2 godziny

to się stało jakoś o 19 godzinie

Zostałem sprawdzany i miałem wejść na team speak ale nie umiałem bo nigdy nie używałęm ts i dostałem bana 

Bardzo prosze o unban bo ten serqwer jest świetny i mega mnie wciągnoł i nawet kupiłem svipa

Zrzut ekranu 2021-04-11 214001.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za brak współpracy. Jeżeli nie dawałeś sobie rady to mogłeś napisać o tym administratorowi, pomógł by Ci lub dał więcej czasu. Na forum jest poradnik jak to zrobić. Na tą chwile jest już za późno żeby sprawdzić, bo cheaty mogłeś usunąć z komputera. Do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, powody u @wigry

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w jakim celu piszesz to odwołanie skoro sam definitywnie odmówiłeś współpracy mimo mojej pomocy i wiedziałeś jakie będą konsekwencje. Na dole zamieszczam logi, że miałam podstawy by się sprawdzać(1) i na naszą rozmowę, bo gracze nie mieli jak jej widzieć jak odbywała się na /pomoc (2).

1)

Spoiler

[19:28:00] [main/INFO]: [CHAT] [Cheat]12TORI12 wykryto Critical: Criticals (VL309)
[19:30:20] [main/INFO]: [CHAT] Teleportowanie do 12TORI12.

 

[19:35:00] [main/INFO]: [CHAT] [DYŻUR] ****** zgłasza 12TORI12 z powodu gracz posiada killaure lub wspomaganie widzenia

2)

Spoiler

[20:18:26] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Rozpoczynasz sprawdzanie gracza 12TORI12
[20:18:44] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] agatkahihi:  @12TORI12 jesteś sprawdzany
[20:19:20] [main/INFO]: [CHAT] [Mod] agatkahihi:  @12TORI12 jesteś sprawdzany, przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji?
[20:19:25] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: Jestem sprawdzany co mam zrobić?
[20:19:32] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:agatkahihi  ma zamiar rozbudować odp. dla 12TORI12
[20:19:46] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Odpowiedź od agatkahihi dla 12TORI12 odp Przyznać się, jeśli coś posiadasz a jeśli nie to wejść na teamspeak ****
[20:19:56] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: nie mam team speak
[20:20:41] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Odpowiedź od agatkahihi dla 12TORI12 odp Chcesz zaistalować TeamSpeaka? Nic prostrzego, po zapoznaniu się z naszym poradnikiem zrobisz to bez żadnego problemu https://forum.realcraft.pl/topic/808-jak **** ****
[20:21:31] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: jestem sprawdzany ale nie chce instalować team speak mogę zrobić coś innego?
[20:22:17] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Odpowiedź od agatkahihi dla 12TORI12 odp Jeśli nie chcesz zainstalować ts to dostaniesz bana za brak współpracy, nie ma innej opcji na sprawdzanie niż teamspeak (+5pkt) 
[20:22:17] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: ja mam discorda
[20:22:52] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: a możemy sprawdzić czy mam cheaty na discordzie?
[20:23:12] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Odpowiedź od agatkahihi dla 12TORI12 odp Nie, tylko TeamSpeak **** 
[20:23:39] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: no to chyba muszę dostać bana a szkoda bo fajnie się grało ale takie życie
[20:23:54] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Odpowiedź od agatkahihi dla 12TORI12 odp Czyli definitywnie nie instalujesz Tsa? **** 
[20:24:05] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:12TORI12: niestety nie
[20:24:41] [main/INFO]: [CHAT] [RC] 12TORI12 został tymczasowo zbanowany przez agatkahihi na 1 tydzień 3 dni za Cheaty [Brak współpracy]
[20:27:23] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft] A:Usuwanie działki 10721 właściciela 12TORI12 przez agatkahihi


 

 

 

 

Edytowane przez agatkahihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...