Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

LIDKA_21

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: LIDKA_21
Nick Administratora, który banował: papaniosQ
Długość bana: Niesprecyzowana (nie jest napisane)
Kiedy to się stało?: 11.04.2021
Opis sytuacji: Dostałam bana za multikonta, a jest to jedyne konto na jakim gram w minecrafta. Wtakiej sytuacji prosiłabym o ponowne rozpatrzenie zasadności blokady.

Ban.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałaś bana za MK 5+ to znaczy że nie miałaś tylko jednego konta 

 

Do dorzucenia 

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam się na multikontach i również nie patrzę cały czas na to jak Lidzia gra ale nie raz u niej byłam i widziałam po pierwsze że nie pozyskuje itemków lub pieniędzy w żaden nielegalny sposób widzę to też po tym że nie jest jakoś straszliwie bogata. Po drugie ani ja ani Lidzia ani nikt z innych znanych nam osób które grają na serwerze nie wiemy jakie konto zostało uznane za multi konto. Jeszcze tylko dodam chociaż to chyba nie jest istotne że Lidzia nie była na serwerze tego dnia i nie była też w tym momencie kiedy dostała bana.

 

Hejka

Nie wiem co tu pisać więc po prostu hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Multikonto to więcej niż jedno konto grające na tym samym adresie IP, jeśli gracz LIDKA_21 gra z rodzeństwem/znajomymi na tym samym adresie, czyli grają na tym samym Wi-Fi i takie współdzielenie nie jest zgłoszone, takie konta są traktowane jako multikonta. Najlepiej w obecnej sytuacji napisać o takie współdzielenie tu ---> https://forum.realcraft.pl/topic/1690-współdzielenie-ipzmiana-nicku/

Jeśli takie współdzielenie zostanie zaakceptowane, gracz dostanie unbana.

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że lidzia może nie dostać unbana natomiast to niekoniecznie była jej wina i jeśli nawet nieświadomie miała jakieś multi konta to powinna mieć jakąś szansę na wytłumaczenie się z nich. Z tego też powodu według mnie powinna zostać poinformowana jaką nazwę miało to multikonto ponieważ w tym momencie jest ona bezradna i nie jest w stanie wytłumaczyć co to za multi konto. Nie jestem za tym żeby lidzia dostała unbana od razu ale proszę o powiadomienie jej przynajmniej o nazwie tych/tego multikont/a żeby przynajmniej ona wiedziała o co chodzi.

Pozdrawiam ALCIA11322

 

Edytowane przez ALCIA11322
  • Like 1

Hejka

Nie wiem co tu pisać więc po prostu hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...