Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

aarosh

Wyróżnione odpowiedzi

No okej wiec za napełnianie butelki jako czarnoksiężnik zdobywa się wyższy poziom wiec po prostu trzymałem prawy przycisk i odpisałem myszkę wtedy trzyma się przycisk nie używałem do tego żadnego oprogramowania po prostu to tak działa i raczej każdy gracz minecrafta to zna. Nie używałem wiec żadnego oprogramowania jeżeli to jest nielegalne to nie będę tak robić gram mniej niż tydzień na serwerze i pierwszy raz dostałem za to bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dostałeś bana z powodu takiego że pewnie antycheat wykrył u ciebie zbyt wiele kliknięć na sekundę.

 

Ja jestem na neutral bo nie wiadomo czy używałeś np: autoclickera 

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem w stanie udowodnic ze nie uzywam zadnego programy tylko robie to w sposob taki jak napisalem wyzej jezeli tak nie mozna to nie bede tak robic ale po prostu ban na 7 dni za cos takiego uwazam ze to troche duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
17 minut temu, aarosh napisał:

ban na 7 dni za cos takiego uwazam ze to troche duzo

Takiego bana dostaję się właśnie za cheaty

 

17 minut temu, aarosh napisał:

no ja jestem w stanie udowodnic ze nie uzywam zadnego programy

Mogłeś możliwe cheaty usunąć, że nic po nich nie zostało, był jeden przypadek gdzie gracz zmienił LPP na przycisk, przy czym łamiąc "blokadę", wyglądało to tak jakby miał clickera, ale po wyjaśnieniu sytuacji dostał unbana

 

Jak na razie neutral

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mogę z kimś pójść na dsc i pokazać jak robię to bez żadnego oprogramowania opcjonalnie nagrać to i gdzieś wysłać 

https://drive.google.com/file/d/1wlu5xUSPCjIz9u-obdcjVoP5NqjdFDCT/view?usp=sharing

wklejam link do nagrania na ktorym pokazuje jak to zrobilem - nie uzylem zadnego programy typu autoclicker wszystko odbylo sie w sposob przedstawiony na filmie BEZ ZEWNĘTRZNEGO OPROGRAMOWANIA jak już pisalem

Połączono posty//mordensoldier124

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aarosh napisał:

Po obejrzeniu, można stwierdzić, że nie wspomagasz się żadnym oprogramowaniem, który by dawał więcej CPS. Jest to takie same klikanie jak przytrzymywanie LPM. Z takiego sposobu korzystałem też ja. We wcześniejszych edycjach i nie byłem banowany. Lecz administracja mogła mieć jakiś inny powód. 
Możesz jeszcze podesłać SS bana. Neutral.

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Po przejrzeniu nagrania widać, że nie używasz cheatów, w takim razie jestem za zdjęciem/skróceniem kary. Lecz tak jak mówi @Mariooo1337 Administracja mogła mieć inny powód.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[03:55:47] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Rozpoczynasz sprawdzanie gracza aarosh
[03:56:01] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji?
[03:57:18] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh jesteś sprawdzany! Przyznajesz się do posiadania niedozwolonych modyfikacji?
[03:57:55] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostało Ci 8 minut na wejście na ts3 lub przyznanie się
[03:59:06] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostało Ci 7 minut na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:00:01] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostało Ci 6 minut na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:01:02] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostało Ci 5 minut na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:01:58] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostały Ci 4 minuty na wejście na ts3 lub przyznanie się

[04:03:06] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostały Ci 3 minuty na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:03:59] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh zostały Ci 2 minuty na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:05:18] [main/INFO]: [CHAT] [KidMod] mordensoldier124:  @aarosh została Ci 1 minuta na wejście na ts3 lub przyznanie się
[04:06:14] [main/INFO]: [CHAT] [RC] aarosh został tymczasowo zbanowany przez mordensoldier124 na 1 tydzień za Cheaty [Brak współpracy]

 

Zostałeś zgłoszony przez jednego z graczy za używanie makro. Przez cały czas wykonywałeś jakąś czynność i dlatego miałem podstawy do tego, żeby nie uznawać Ciebie za osobę AFK, więc procedurę sprawdzania. Po 10 minutach zostałeś zablokowany za brak współpracy.

Na serwerze co jakiś czas pojawiają się komunikaty odnośnie byciu AFK i zaleceniu opuszczenia serwera w takiej sytuacji.

[04:02:14] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Jesteś AFK? Wyjdź z serwera! Kto wie, co może się w międzyczasie stać...

 

Mimo wszystko, po tym jak przedstawiłeś nagranie w jaki sposób to robiłeś (swoją drogą szacun za intellij), jestem przynajmniej za zwrotem działki oraz pieniędzy. Co do długości blokady, to ewentualnie można zmienić kategorię czynu na omijanie systemu antyafk lub skrócić wyrok.

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz poznać dokładny powód swojej blokady wystarczy, że prześledzisz wpis @mordensoldier124. Blokada została nadana w sposób niefortunny, dlatego postanowiłem skrócić nadaną Ci karę.

Edytowane przez krzyychu
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...