Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ozikson
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj normalnie na serwerze z serwera wyszedłem około godziny 18 nie pisałem na chacie admini do mnie równiez w żadnych sytuacjach do mnie nie pisali po prostu byłem na działce i zajmowałem się sobą aktualnie chce wejść na serwer i patrzę że dostałem bana za zniewagę administracji nie wiem o co chodzi nic nie zrobiłem proszę to wyjaśnić dziękuję i pozdrawiam nick Ozikson

Nick administratora który zapodał Bana Less_Than3

Edytowane przez Less_Than3
Nie dopisanie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • [17:38:43] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC]Przeszkadza Ci płytka na działce? - /plytki
  • [17:38:48] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Licytacje][Odłamek netherytu x2] Wygrał: DeDeT0Ja Cena: 33,333$
  • [17:38:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] MuSa84: cześć jipsyy
  • [17:38:56] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Wika_x: zbieramy datki na budowe szkoły tpa do mnie
  • [17:38:58] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Licytacje]Wystawił: Maciek005 Cena: 50$ Komenda /licytuj[Perła kresu x16]
  • [17:39:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] [Działka 2] Uwaga, zabronione jest posiadanie takich rzeczy, jak bannery z flagą Związku Radzieckiego. Za pierwszym razem usunęliśmy tylko bannery, ale przy następnym takim wybryku usuniemy już działkę! //Administracja
  • [17:39:01] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] hinczyq: sprzedam dom w surowym stanie /tpa hinczyq
  • [17:39:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Tobiaszek_12345: kupie potke na niewidzialność /msg Tobiaszek_12345 dam 4k za dwie
  • [17:39:13] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] patyczakxd: jipsyy jesteś dziewczyna czy chłop
  • [17:39:16] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Usuwanie wyrzuconych przedmiotów [60 sekund]
  • [17:39:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] [Działka 2] Uwaga, zabronione jest posiadanie takich rzeczy, jak bannery z flagą Związku Radzieckiego. Za pierwszym razem usunęliśmy tylko bannery, ale przy następnym takim wybryku usuniemy już działkę! //Administracja
  • [17:39:19] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Ozikson: ona to pipka

...

  • [17:41:16] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] Ozikson został tymczasowo zbanowany przez Less_Than3 na 12 godziny za Zniewaga Administracji

 

 

Jak zwykle każdy dostaje bana za niewinność, do odrzucenia, bo obraziłeś administrację i zaznaczyłem Ci na czerwono Twój komentarz.

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, powody u @wigry

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...