Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

GazikBott

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: GazikBott
Nick Administratora, który banował: mordensoldier124
Długość bana: 3 dni
Kiedy to się stało?: 3:20 około
Opis sytuacji: wbiłem sobie elegancko jak bóg na serwer po tym jak obejrzałem 80 odcinek Naruto Shippuden popisałem chwile na czacię i ban na 3 dni za utrudnianie pracy administracji szczerze nie mam pojecia za co jest ban byc moze za to ze napisalem do mordena kiedy koniec edycji lub za to ze odpisalem pudzienixowi jutro gdy on zapytal 'kiedy end edycji' albo juz same wbicie na serwer to jest utrudnianie pracy nie wiem po prostu nie wiem jak takie slowa wypowiedzianie przeze mnie na czacie sa godne bana 3 dni to bl odrazu dajcie bo nie widze sensu zeby taki okropny gracz jak gazikbott ktory wszedl na serwer nie robiac niz zlego mogl tu grac 
Screen bana: 

2021-04-10 03_21_29-Window.png

  • Superka 2
  • Sad 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nie wiem jak to wyglądało, więc jestem neutral

 

 

Pozdrawiam z rodzinką przy wspólnym obiadku o 03:45

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[03:17:11] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Gracz] Pudzienix: kiedy end edycji
[03:17:18] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] GazikBott: jutro

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem otrzymujemy pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. Zostałeś zablokowany na trzy dni za napisanie tej wiadomości dlatego, że jest to Twoja dziesiąta kara za Utrudnianie pracy Administracji i/lub Prowokację Administracji.

  • Superka 2
  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mordensoldier124 napisał:

[03:17:11] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Gracz] Pudzienix: kiedy end edycji
[03:17:18] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] GazikBott: jutro

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem otrzymujemy pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. Zostałeś zablokowany na trzy dni za napisanie tej wiadomości dlatego, że jest to Twoja dziesiąta kara za Utrudnianie pracy Administracji i/lub Prowokację Administracji.

Rzeczywiście bardzo ci utrudnia o 3 w nocy gdy każdy wiedział że to żart 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mordensoldier124 napisał:

[03:17:11] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Gracz] Pudzienix: kiedy end edycji
[03:17:18] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] GazikBott: jutro

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem otrzymujemy pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. Zostałeś zablokowany na trzy dni za napisanie tej wiadomości dlatego, że jest to Twoja dziesiąta kara za Utrudnianie pracy Administracji i/lub Prowokację Administracji.

Z resztą co jest złego w tym, że później dostajecie takie pytania? Jesteś w administracji to odpowiedz, a nie banujesz ludzi z resztą Pudzienix dobrze wiedział, że jutro jest zwykły dzień a nie koniec edycji. Skoro ja dostaję bana za odpowiedź w ogóle nie szkodliwą i to na 3 dni, nie zwracając uwagi na to ile miałem przedtem banów za tam to czy sram to osoba pytająca, ze dłuższym stażem też powinna być ukarana bo później takie gówno-konflikty wychodzą. A i jeszcze taki mały plus pytania kiedy koniec edycji lub podanie daty  będą występowały na /pomoc tak czy siak nawet jak ludzie nie będa pisać jutro koniec edycji czy coś w tym stylu. 

 

Nie pozdrawiam

Edytowane przez GazikBott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mordensoldier124 napisał:

[03:17:11] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Gracz] Pudzienix: kiedy end edycji
[03:17:18] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] GazikBott: jutro

 

Pisanie takich wiadomości utrudnia pracę Administracji, ponieważ często potem otrzymujemy pytania na pomocy, czy faktycznie jutro jest koniec edycji lub proszą o podanie daty rozpoczęcia nowej. Zostałeś zablokowany na trzy dni za napisanie tej wiadomości dlatego, że jest to Twoja dziesiąta kara za Utrudnianie pracy Administracji i/lub Prowokację Administracji.

Ja tam za pierwsza karę za napisanie Jutro end dostałem 5 dni wiec to nie ma różnicy , a co do odwołania jestem neutral .

  • Superka 1

 

xD.PNG

 

 

Przechwytywanie2.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za unbanem dla gracza z powodu tego że nie widzę nic złego w tym co napisał, poza tym była to 3 w nocy i jedna wiadomość nic nie zaszkodzi.

 

Pozdrawiam 

  • Superka 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większa ilość graczy grająca o takiej godzinie nie wzięła tej wiadomości na poważnie. Jeśli jednak tak było, to chyba nie spowodowało to jakiegoś ogromnego spamu na /helpop.

 

Za skróceniem kary.

  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmawianie Graczom, kiedy kończy się edycja, kiedy będzie nether, kiedy będzie end mocno utrudnia nam prace. Dostajemy potem tysiące zgłoszeń "dzisiaj miał być end!!! czemu nie ma halo?????", co potrafi być mocno uciążliwe. Ze względu na to, że wiadomość została napisana poniekąd ironicznie, wczesnym rankiem, kiedy na serwerze jest mało osób, myślę, że 3 dni to dużo. Karę skrócę do 12 godzin.

Edytowane przez krzyychu
  • Superka 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...