Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

loleklolpl


loleklolpl
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

file:///C:/Users/48796/Pictures/Screenshots/Zrzut%20ekranu%20(256).png------------------------Grafika Jak karzecie.

Mam nadzieję że nie dostanę jeszcze większego bana tylko dlatego że nie umniem i nie wiem jak napisać odwołanie od bana na serwerze.

Admin od którego mam bana--  blurka_

ODWOŁANIE w MINECRAFT

Serio zbanowaliście mnie nie słusznie poniewż nie umniałem połączyć się na teamspeak a administracja kochana nie odpisywała mi na czacie to żart serio trochę się rozczarowałem.

CZłowiek (JA) który chce mnieć święty spokój spotyka gościa który ma chty bo razwala 10 osób na strzał a wasza administracja nie wie co robić dlatego się odwołuję od bana bo to żart wcześniej wspomniane osoby które cziują co dziennie na wszystkich serwerach olewacie ale mnie grającego sobie na serwerze z bratem to nie ba i jeszcze brak współpracy ha nie umniałem i dalej nie umniem obsługiwać teamspeka a wasz admin hop i śiup jakby mnie nie suchał INSTALACJA ZAJMNIE CI 5 MINUT  ha bardzo śmieszne dlatego się odwołuję od bana na minecraftcie serwer) Dziękuję do następnego mam na dzieję że nie bana :):(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Obsługa TS3 jest prosta, a jeśli nie umiesz go obsługiwać to na forum znajduję się również poradnik jak go zainstalować i połączyć z serwerem, administrator również na pewno podawał IP TS'a, więc wystarczyło się tylko połączyć. Brak wzoru, tagów, ss bana.

Dostałeś bana bo nie wykonałeś poleceń administracji, proste.

Do odrzucenia

 

//ss wstawia się na https://imgur.com/

Edytowane przez thomassom_
  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...