Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kuba122121
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Wyróżnione odpowiedzi


Nick zbanowanego: Kuba1221
Nick Administratora, który banował: jipssy
Długość bana: 4 dni 
Kiedy to się stało?: dzis
Opis sytuacji: To tak prosta sprawa 2 kolegow farmi sobie kilofy zglaszajac ludzi tym razem ja bylem ofiaraa mam nagrana jak mowi o przerabianiu i wgl narazie przygotowalem jedno mysle ze wszytsko powie jak nie to przygowtuje wiecej 
Screen bana: ...

 

 

 

 tu są smaczki na pana screenshot2008/7 

Kolejną moją petycją bedzie to ze on ma fake konto screenshot2008 i screenshot2007 

obraz_2021-04-09_105523.png

Edytowane przez Less_Than3
tagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za unbanem dla tego gracza i za ukaraniem osób za to winnych 

Ale następnym razem staraj się dodać tagi i nazwe 

Pozdrawiam 

Edytowane przez wizaard_
  • Superka 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Za unbanem poszkodowanego i ukaraniem osoby, która podrabia ss. Powody wyżej

 

 

Pozdrawiam

 

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jestem za odbanowaniem osoby poszkodowanej i porządnym ukaraniem osoby, która podrabia ssy (najlepiej perm)

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odbanowaniem, tu nie ma nawet dyskusji. Dowód audio autentyczny, bo niepubliczny - musiałeś znać linka. Proponuję Ci @Kuba122121 złożyć skargę na tych graczy w przeznaczonym na to dziale na forum. Opisz tam całą sytuację, to że podrobił screeny i prawdopodobnie ma MK. Przypuszczam, że zakończą karierę na serwerze za podrabianie dowodów.

Edytowane przez wigry
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie samego ich głosu nie jestem w stanie niczego zweryfikować. Może to być równie dobrze Twój głos bądź Twojego kolegi. Dopóki nie wyjaśnię zaistniałej sytuacji, z Twoją blokadą nie jestem w stanie nic zrobić, ponieważ została nadana prawidłowo. Super byłoby, gdybyś podesłał mi w prywatnej wiadomości nick osoby, która fałszuje dowody.

 

 

Dowiedziałem sie, że osoba odpowiedzialna za fałszowanie dowodów została odpowiednio ukarana, odwołanie akceptuje.

Edytowane przez krzyychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...