Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dankanr
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

nick:dankanr
nick administratora: oldmancats
długosc bana : 1dzien 14godzin

stało sie to dnia 07.04.21 Lecz Bana dostałem 8lub9.04.2021

Dostałem bana za oszustwo podczas handlu. Chodziło o to,że sprzedawałem Klucz do magicznej skrzyni jakiemuś graczu nie pamiętam nicku. I napisałem,że chce emeraldy i diaxy dał mi to. Gdy to dostałem nie dałem mu klucza tylko napisałem,że chce lapis on napisał,że mówiłem tylko o emeraldach i diaxach, to prawda i napisał,że mam mu oddac to co mi dał. napisałem,że nie i po chwili dałem mu ten klucz i napisałem, ,,No daj coś lapisu xD" coś w tym stylu podkreślam,że dałem mu klucz przed napisaniem tego. Lecz on napisał,że mam mu oddac to co mi dał i oddał mi mój klucz napisałem,że nie wziąłem klucz i poszedłem do domki, To tyle. Ale przepraszam bardzo srał się o klucz,że tak brzydko powiem to mu go już dałem a że go nie chciał już wtedy to trudno.

 

Pozdrawiam dankanr

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...