Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_p0cwicz_


sharinganov

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: sharinganov
Nick osoby oskarżonej: _p0cwicz_
Miejsce wydarzenia: Moja działka.
Data i godzina wydarzenia: 06.04.2021, godzina między 20:55 a 22:55
Opis sytuacji: Dodałem użytkownika _p0cwicz_ do działki, ponieważ prosił mnie o to i podawał się za nowego gracza. Zaakceptował reguły panujące na mojej działce, powiedział, że nic mi nie ukradnie, więc dałem mu 40k na start, parę diamentowych przedmiotów i poszedłem na miasto. Kiedy wróciłem mój pokój do enchantu został zrabowany. Zostało mi skradzione 18 regałów z książkami, 1 stół do enchantu i 1 statyw alchemiczny. Do tego zrobił w tym pokoju w dziurę na parę kratek w ścianie. Poza tym zniknęło mi parę przedmiotów ze skrzynek, ale ich wartość była znikoma, więc nie zależy mi na tym za bardzo. Domagam się ukarania gracza oraz jeśli to możliwe dokonania wyceny i zwrócenia mi wartości strat poniesionych w tym incydencie.
Dowody: Screen pokoju do enchantu po zajściu i 10 dni przed zajściem. Screen został wykonany parę dni przed tym jak wstawiłem do pokoju statyw alchemiczny, kocioł oraz ciasto, zrozumiem więc jeśli statyw alchemiczny nie będzie brany pod uwagę w trakcie postępowania.

 

spacer.png

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to, jeśli niezawisły sąd uzna to za konieczne, jest kilku graczy, których mogę podać za świadków tego, jak wyglądał mój pokój do enchantu przed zajściem, ponieważ byli na mojej działce w okresie pomiędzy zrobieniem screena sprawnego pokoju, a zrobieniem screena zdewastowanego i okradzionego pokoju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Nie masz dowodów na to, że owy gracz Cię okradł, jest tylko ss z dziurą i z tym w poprzednim stanie, poza tym graczy dodajesz na własną odpowiedzialność i musisz się liczyć z możliwą kradzieżą.

 

Do odrzucenia

Edytowane przez thomass
  • Like 1
  • Thinking 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thomass napisał:

Nie masz dowodów na to, że owy gracz Cię okradł, jest tylko ss z dziurą i w tym poprzednim stanie, poza tym graczy dodajesz na własną odpowiedzialność.

 

Do odrzucenia

Do odrzucenia 

  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, thomass napisał:

Nie masz dowodów na to, że owy gracz Cię okradł, jest tylko ss z dziurą i z tym w poprzednim stanie, poza tym graczy dodajesz na własną odpowiedzialność.

 

Do odrzucenia

Można sprawdzić edycję bloków w okolicy i interakcje między innymi ze skrzynkami na górze za pomocą pluginów (o ile są takie zainstalowane na serwerze). To by stanowiło niezbity dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
4 minuty temu, sharinganov napisał:

Można sprawdzić edycję bloków w okolicy i interakcje między innymi ze skrzynkami na górze za pomocą pluginów (o ile są takie zainstalowane na serwerze). To by stanowiło niezbity dowód.

Ale graczy dodajesz na własną odpowiedzialność i musisz się liczyć z możliwą kradzieżą z ich strony, dodając graczy do działki na chacie pokazuję się również wiadomość, że graczy dodajesz na własną odpowiedzialność, wklej może jeszcze jakieś logi, które pokazały by, że gracz się przyznaję do kradzieży lub coś w tym stylu, wtedy się zobaczy co można dalej z tym zrobić.

Edytowane przez thomass

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia powody u @kamileq27

  • Superka 1

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...