Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wizaard_Ten_Pros

Wyróżnione odpowiedzi

nick zbanowanego: Wizaard_ 

nick administratora, który banował: Oldmancats 

Długość bana: 1 tydzien 

kiedy to się stało: 21:56

Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie po czym dostałem bana za wykorzystywanie błędów, dowiedziałem się, że ban jest spowodowany bugowaniem się w barierach.

Tak, faktycznie zbugowałem się w barierze, ale nieumyślnie to było jak próbowałem wydostać się z nóżek a poza tym @oldmancats napisała, że dostałem ostrzeżenia a ja nic sobie nie przypominam abym dostał chociaż jedno.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy pozdrawiam 

2021-04-06_22.07.13.png

Edytowane przez wizaard_
  • Superka 6
  • Like 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam nic o ostrzeżeniu. Napisałam, że na spawnie /warp s jest komunikat o tym, że bugowanie się w barierach jest zabronione. Wydałam też najniższą możliwą karę za takie coś i zrobiłam to po zgłoszeniu. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Thinking 1

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oldmancats napisał:

Nie pisałam nic o ostrzeżeniu. Napisałam, że na spawnie /warp s jest komunikat o tym, że bugowanie się w barierach jest zabronione. Wydałam też najniższą możliwą karę za takie coś i zrobiłam to po zgłoszeniu. 

A to kiedy się bugowałem ma jakieś znaczenie? Bo ja to zrobiłem jakieś 3-4 dni temu 

  • Superka 3

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za odbanowaniem powody u @bryniu12

  • Superka 2

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za zaakceptowaniem odwołania i odbanowaniem, tym bardziej jeżeli gracz działał nieumyślnie. Jeśli banik został wręczony bez wcześniejszego "wywiadu", to zdecydowanie wręczony był niesłusznie, bo rozmowa z użytkownikiem i wyjaśnienie pewnych kwestii często pozwala uniknąć takich właśnie odwołań. Nie zawsze i nie wszystko jest celowym działaniem na szkodę serwera - rozmowa kluczem do porozumienia.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę zero-jedynkowe rozpatrzenie sprawy. Bugujesz się w barierze - ban, nie ważne czy w celu uzyskania korzyści czy nie, tak z tego wynika. Myślę, że tutaj to by ostrzeżenie wystarczyło i to wszystko, skoro nie miałeś benefitów z tego powodu. Za odbanowaniem.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Za odbanowaniem, powody u @KrychaMieczXD

 

 

Pozdrawiam

  • Superka 2
  • Like 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...