Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DetektywMonk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Giglas
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: 3dni
Kiedy to się stało?: 05.04.2021 godzina : 21:15:28
Opis sytuacji: Witam serdecznie gracz pod pseudonimem Mario1337 oskarżył mnie o kradzież13 diamentów gdzie taka sytuacja nie miała kompletnie miejsca, nie znam tego człowieka żyję sobie spokojnie w mojej mieścinie od paru dni w spokoju nikogo nie zaczepiam a tutaj kolega mnie oskarża o takie przestępstwo więc mu napisałem żeby się odczepił bo chcę żyć normalnie a on dalej naciskał wywierając presję wręcz atakując moją osobowość krótko mówiąc nie dałem sobie w kaszę pluć i odpowiedziałem że, a zacytuję sytuację:

[20:55:53] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Mariooo1337 -> ja] oddałeś mi te 12 diaksów??

[20:56:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Mariooo1337] osoby mylisz

ble ble ble

[20:56:12] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Mariooo1337 -> ja] nie, nie to napewno ty!

[20:56:35] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Mariooo1337 -> ja] już ci szacha dałem                            (?) XD

[20:56:53] [Render thread/INFO]: [CHAT] [ja -> Mariooo1337] dać to ja ci mogę co najwyżej w uzębienie 

Już tłumaczę chodziło o cukierka którego bym mu dał do uzębienia nie chodziło o żadne wybijanie,uszkadzanie,bawienie się w dentystę czy też umawianie na wizytę u dentysty wizyty pozdrawiam. Kolega chyba nie zrozumiał aluzji i nie ma poczucia humoru pozdrawiam.

 
Screen baa: image.thumb.png.e9f8e2b27816f1d4a9e7120acce2afe4.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Gracz mógł poczuć się zagrożony (ale raczej tak nie było), więc zgłosił Cię za groźby i nie wykręcaj się żałośnie pisząc, że chciałeś mu dać cukierka, bo "dać komuś w uzębienie" znaczy prosto mówiąc uderzyć w twarz lub szczękę. Ban wydany prawidłowo, do odrzucenia.

  • Superka 2
  • Like 1
  • Wrr 1
  • Thinking 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Witam wszystkich czytających. Jako osoba poszkodowana już spieszę ze sprostowaniem całej sytuacji.
Otóż o godzinie 20:55:43 napisałem do użytkownika ukrywającego się pod pseudonimem "Giglas" w sprawie  moich 12 diamentów, które podniósł z premedytacją, czając się na nie, gdy ja przenosiłem je z jednej skrzynki do drugiej. Niefortunnym zdarzeniem było to, że zamiast kliknąć PPM kliknąłem LPM, który sprawił, że skrzynka się rozj... Zauważalnym jest to, że gracz dopuszcza się tutaj jawnego kłamstwa wyolbrzymiając to na ilość 13 diamentów, gdzie ja mówię o moich kochanych 12 diamencikach, które trzymałem w skrzynce pod kocem na mojej działce. 

2 godziny temu, DetektywMonk napisał:

13 diamentów

[20:55:43] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Giglas] i jak
[20:55:44] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: pozioma nie no ty to zamknij się
[20:55:46] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lotto: aktualnie 79 osób, nagroda: 592,500$ /lotto losuj
[20:55:46] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] majaczak9: zapraszam do sklepu z banerami tpa majaczak9 niskie CENY
[20:55:48] [main/INFO]: [CHAT] [$][SVip] pozioma: bo co
[20:55:48] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] KamileqxDD245: kiedy następny kod?
[20:55:48] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Aktualne ceny powiększeń działek znajdziesz pod /dzialka ceny

[20:55:52] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] hmm?
[20:55:53] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] norbiborbi2131:  kupie beacona /msg
[20:55:55] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Giglas] oddałeś mi te 12 diaksów??
[20:55:58] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] mazizlomowiec: kupie bikona /msg
[20:55:58] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lotto: aktualnie 82 osób, nagroda: 615,000$ /lotto losuj
[20:55:59] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Paron1234: @Adamekmc zaproś mnie do znaj w mc
[20:56:00] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: bo cie sluchac na wejsciu nie mogę
[20:56:01] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] TokovskiPL: Sprzedaje specjalny diamentt /msg
[20:56:03] [main/INFO]: [CHAT] [SVip] Barto69: z kim można pograc 16+!! msg

[20:56:04] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] osoby mylisz

 

Niestety w tym momencie gracz sam pogubił się w swoich przekrętach i stracił odwagę na dalsze kłamstwa oraz udawanie, że nie ma z tym nic wspólnego - jawnie przyznał mi się do tego, że owe diamenty ukradł.

[20:56:14] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Giglas] nie, nie to napewno ty!
[20:56:15] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Aktualnie odpowiadający na pytania admini to: \njipsyy, Teorii,  /pomoc <Pytanie>
[20:56:20] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] XppUu: da ktoś lapis ?
[20:56:21] [main/INFO]: [CHAT] [$][SVip] pozioma: aszv to daj mi ignore a nie udajesz jakas dziewczynke co ignore nie umie
[20:56:25] [main/INFO]: [CHAT] [$][Gracz] ZOORtheKID: XD
[20:56:27] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] amelapajac: co mogę robic z emereldami

[20:56:27] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] a więc tak zagrywasz !
[20:56:27] [main/INFO]: [CHAT] [$][SVip] Bartek_1912: skup enderperelek <5500$ - 16> oraz buteleczek EXPa <21000$ - 64> /vw Bartek_1912 zapraszam! NAJLEPSZE skupy na serwerze <333
[20:56:29] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: nie umiem
[20:56:34] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Lata9: kupie jajko wilka /msg
[20:56:34] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] norbiborbi2131:  kupie beacona /msg
[20:56:34] [main/INFO]: [CHAT] [RC]Zwierzęta hodowlane stackują się max. x16! Drop, exp i zaliczane questy są odpowiednio większe do stackowanej ilości!

[20:56:35] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] nigdy mnie nie znajdziesz !

 

Gdy zauważyłem, że gracz jest bezradny i sam przyznaje się do winy, oznajmiłem mu, że jest pod ostrzałem - użyłem tutaj przenośni/sformułowania z jednej z najpopularniejszych gier strategicznych pt. "szachy".
[20:56:37] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Giglas] już ci szacha dałem

Po przeczytaniu tak silnego tekstu z mojej strony, gracz najprawdopodobniej stracił wiarę w powodzenie swojej misji (przekręt dekady), po czym w moim mniemaniu zaczął gryźć biurko oraz pod wpływem emocji wypisywać mi teksty tego typu:
[20:56:55] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] dać to ja ci mogę co najwyżej w uzębienie
[20:56:55] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: nie rzadz się tak poziomka
[20:56:56] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Lotto: aktualnie 91 osób, nagroda: 682,500$ /lotto losuj
[20:56:57] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] ilumiMATI: Slime balle za 200$ i Kaktusy po 50$ zapraszam /tpa
[20:56:57] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] PaniPlacekXD: Zaprasam do sklepu z banerami, tarczami i zbrojami ps...Robimy tez ogródki zapraszam /tpa lub /msg:

[20:56:58] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] i co teraz

 

Wiadomość z godziny 20:56:58 o treści "i co teraz" mówi nam jasno, że gracz napisał ten tekst z premedytacją i po raz kolejny sfałszował informację w tym odwołaniu mówiąc, że chciał dać mi cukierka. Niestety nie wziął pod uwagę tego, że mam cukrzycę i nie przystoi mi jeść cukierków, ponieważ mój glukometr nie posiada tak ogromnej skali.

 

Po niespełna 10 minutach postanowiłem po raz kolejny odezwać się do mojego najlepszego przyjaciela w celu oznajmienia mu, że nie musi oddawać mi moich diamentów, ponieważ już zdobyłem nowe. Niestety ku mojemu zdziwieniu od razu po moim ciepłym przywitaniu okazało się, że kolega sam jest ciepły i ma jakieś mroczne fetysze w stosunku do mnie. Nie musiałem się długo zastanawiać - po przeczytaniu tak okropnej wiadomości, niezwłocznie zadzwoniłem pod 112 i zgłosiłem, że jestem molestowany przez nieznaną osobę (cyberprzemoc). Dodatkowo napisałem także do najbardziej ogarniętej smoderatorki "Jipsyy" ze zgłoszeniem owego delikwenta. Jak wiadomo owa administratorka jest nieletnia, dlatego nie mogła zająć się tą sprawą samodzielnie i musiała przekazać ją do wyższej monarchii. Po około 20 minutach gracz finalnie dostał upragnioną przeze mnie blokadę, która sprawiła, że wyszedłem w końcu z mojego bunkru i poczułem się trochę bezpieczniej. 

[21:06:26] [main/INFO]: [CHAT] [ja -> Giglas] cześć
[21:06:31] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] HreniOfficial: pracuje u mnie jako szpieg

[21:06:34] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] Cześć
[21:06:38] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: nie mam kolegow
[21:06:40] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]Bartek_1912 wyszedł z gry!
[21:06:41] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] amelapajac: kurcze
[21:06:41] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] HreniOfficial: aha
[21:06:45] [main/INFO]: [CHAT] [Licytacje][Magiczna skrzynka x1] Wygrał: migiro987 Cena: 19,250$
[21:06:48] [main/INFO]: [CHAT] [Vip] aszv: ja mam mmmmmmordzie
[21:06:50] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] Ypivx: kto ma zarabiarke /msg
[21:06:50] [main/INFO]: [CHAT] [RealCraft]ochrona otrzymał/a upomnienie od Automat \nPowód: Niepoprawne użycie chatu - wulgaryzm
[21:06:50] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] ochrona: k¤¤¤a
[21:06:57] [main/INFO]: [CHAT] [$][Vip] kraker: a ja kraker
[21:06:57] [main/INFO]: [CHAT] [Gracz] sosarabski1234: zapraszam na zdjęcie z jipsyy
[21:06:58] [main/INFO]: [CHAT] [Licytacje]Wystawił: norbiborbi2131 Cena: 50,000$ Komenda /licytuj[Dzwon x1]

[21:06:59] [main/INFO]: [CHAT] [Giglas -> ja] Usiądź mi na twarzy

 

Niestety cała ta sytuacja dobiła mnie tak mocno, że przejąłem się nią bardziej niżeli dzisiejsza śmiercią Pana Krzysztofa Krawczyka. Wywołało to u mnie głęboką depresję i sprawiło, że nie mogę przestać słuchać piosenek tego legendarnego piosenkarza. Co do gracza "Giglas" to uważam, że kara jest oczywiście jak najbardziej za krótka. Rozszerzyłbym ją do blokady permanentnej oraz nadał zdrową ilość % na forum za publiczne kłamstwa i oczernianie mojej osoby. Nie będę już tutaj oczerniał administracji, która nadała niepoprawny wymiar kary i nie zastosowała się do widełek taryfikatora, ponieważ jak wiadomo jestem youtuberem i zapraszam serdecznie na mój kanał w celu zaczerpnięcia odrobiny rozrywki z serwera.

 

Pozdrawiam bardzo Serdecznie wszystkich fanów - poszkodowany Mariooo_

 

PS. Kolego, ty chyba moich filmików nie widziałeś...

2 godziny temu, DetektywMonk napisał:

i nie ma poczucia humoru

Edytowane przez Mariooo1337
  • Superka 1
  • Haha 1

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musiałem w takim razie daleko od komputera(dobrze że żaden administrator nie zauważył) kiedy zebrałem ten dobytek w takim razie przepraszam chłopaki za zamieszanie moja wina i uznanie gdy już odbębnię karę za swoje czyny pospiesznym biletem polecę oddać majątek dobrze że mamy na forum szeryfów Teksasu którzy strzegą prawa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Ja tak samo jak @McStasio jestem za przedłużeniem kary,

@Mariooo1337 opisał zaistniałą sytuację w jasny sposób i widać, że kara powinna zostać jeszcze przedłużona.

  • Haha 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze czytając wypowiedź Mario jak i pana detektywa to brzmi jak jakiś głupi żart. Ban nie do końca wydany słusznie ponieważ gracz Giglas nie do końca powiedział że może dać w uzębienie - uderzyć w twarz. Wytłumaczenie z cukierkiem to też głupstwo iż kto z administracji ma się domyślać takich rzeczy.

 

Przedłużanie kary jak to powiedział mcstasio Mario i Thomas to trochę absurd za takie słowa.

Aczkolwiek laukart dostał perma za niewinność a tak serio to za groźby a ty tylko na 3 dni więc nie wiem co o tym myśleć.  

 

 

#UNBanLaukart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jeśli chodzi o nadanie blokady - w taryfikatorze jest napisane, że blokadę za groźby dotyczące życia realnego może nadać dopiero Admin+, więc z takowym się skonsultowałam. Dostałam odpowiedź, że kara ma być na 3 dni, dlatego też na tyle zbanowałam pana odwołującego się. Osobiście nie widzę tutaj sensu, aby przedłużyć karę, ponieważ poszkodowany youtuber Marioo może w ten czas zrobić naprawdę mocny bunkier, w którym będzie bezpieczny. Każdy może inaczej odebrać słowa ''dać w uzębienie'', a blokada permanentna byłaby raczej nie na miejscu. Chciałabym się odnieść również do wspomnianych słów przez kolegę wyżej:

 

Teraz, GazikBott napisał:

Aczkolwiek laukart dostał perma za niewinność a tak serio to za groźby a ty tylko na 3 dni więc nie wiem co o tym myśleć.  

 

Ciężko mi stwierdzić, ale czy ta wypowiedź mówi o tym, że Laukart za groźby dostał aż perma, a Giglas tylko bana na 3 dni? Porównując wiadomości dwóch wspomnianych graczy można zobaczyć, za co została nadana blokada na edycje, a za co na te 72 godziny. Jeśli nie chodzi oczywiście o jakieś podkreślanie długości blokady Laukart'a, to najmocniej Cię przepraszam, aczkolwiek w taki sposób to odebrałam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia powody u @bryniu12

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...