Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

hubert320


hubert320

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: hubert320 
Nick Administratora, który banował: ...
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało?: dziś około 15
Opis sytuacji:właściwie

to nie wiem jak to wyglądało ponieważ mnie nawet na serweże nie było prosze zobaczyć ip jakie tam było ja pojechałem do rodziny miałem wyłączony komputer i dostałem bana 

ja nie wiem jak sie to stalo ale podejżewam iż mój (były) kolega wbił na moje konto gdyż dziś go zgłosiłem

za kradziesz bejkona
Screen bana: 2021-04-05_19_14_14.thumb.png.4cada8a22f93de46f04ee947eb0c88a7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardziej na NIE, ponieważ sprawa jest według mnie naciągana, btw dodaj tagi do odwołania, i nick administratora który ciebie zbanował.

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia na Twoje konto nikt się nie włamał, a Ty wylogowałeś się podczas procedury sprawdzania. Oprócz tego, masz niestandardowy launcher, który pozwala Ci (co widać na ssie) na autoreconnecta. Z mojego doświadczenia te opcje ma się na lunarze, badlionie i wurscie. Bana dostałbyś tak czy siak, odwołanie dorzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...