Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27


kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: kamileq27
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Długość bana: perm
Kiedy to się stało?:  około godziny 9;55 dziś/nie było mnie na serwerze
Opis sytuacji: Wstaję sobie rano,wchodzę sobie na forum przejrzeć posty i widzę wiadomość od gracza XYZ ,że dostałem bana.Postanowiłem szybko wejść na ts,aby wyjaśnić tą sprawe,jednak agatki nie było.Jeśli ban jest naprawdę słuszny to proszę mi na pv wyjaśnić o co dokładnie chodzi.

Jeśli nie bedzie unbana widzimy się na kolejnej edycji 😄

Pozdrooo
Screen bana: 

cdcffgfg.png

  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Przytulas 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Thinking 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na razie neutral, nie bardzo rozumiem powód "Ukrywanie osób z BL" i to jak się odnosi do Ciebie. Czyli, że kogoś z BL`ki kryłeś wprowadzając administrację w błąd? Czekam na wypowiedź osoby banującej.

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral XD troche dziwna sytuacja...brzmi to troche jakbyś ukrywał kogoś z BL np że wiedziałeś kto to i nie powiedziałeś tego ale nw XD niech agatka sie wypowie 🤔

  • Like 2
  • Thinking 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ban został wydany przez agatke to wypowiedz jej by sie tutaj przydała a jeżeli z polecenia zarządu to wypadałoby aby ktoś z zarządu przedstawił jakieś dowody ponieważ to juz nie jest ban na tydzień czy dwa za obraze czy coś tylko ukrywanie kogoś z czego twierdzisz ze nie wiesz o co i kogo chodzi. To tak jakby mnie wsadzili do więzienia i nie powiedzieli w jakiej sprawie i na co a także nie przedstawili dowodów... 

Jestem na neutral ponieważ jest tutaj dużo nie jasności tak jak: gracz twierdzi ze nie wie o co i na co dostał bana a i nikt z administracji nie raczy sie wypowiedzieć w tej kwestii. 

  • Superka 2

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ogólnie trochę zwlekałam z wypowiedzeniem się pod tym odwołaniem bo nie ukrywam, że miałam nadzieje, że ktoś z zarządu wypowie się i ja nie będę musiała tego robić. Niestety, niewiele mogę w tej sprawie pomóc, a wiedze, że większość z was wyczekuje mojej odpowiedzi. Wydałam tą karę z polecenia zarządu(w taryfikatorze nawet nie przesłanki, że mogłabym za coś takiego zbanować) więc nie mogę się wstawić za żadną stroną.

Edytowane przez Less_Than3
literówka
  • Superka 6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, agatkahihi napisał:

Hej, ogólnie trochę zwlekałam z wypowiedzeniem się pod tym odwołaniem bo nie ukrywam, że miałam nadzieje, że ktoś z zarządu wypowie się i ja nie będę musiała tego robić. Niestety, niewiele mogę w tej sprawie pomóc, a wiedze, że większość z was wyczekuje mojej odpowiedzi. Wydałam tą karę z polecenia zarządu(w taryfikatorze nawet nie przesłanki, że mogłabym za coś takiego zbanować) więc nie mogę się wstawić za żadną stroną.

Tak wiem. Wszystko wyjaśniłem Kazociakowi w wiadomości prywatnej. Kazał mi czekać na decyzję @krzyychubo jednak do niego należy ostateczna decyzja, czy mój ban zostanie zdjęty/skrócony

Pozdrawiam 

  • Superka 2
  • Like 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odbanowaniem 

 

A jeżeli nie to podaniem przyczyny zablokowania 

Edytowane przez wizaard_
  • Superka 2

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na Twoje konto została nałożona z powodu podanego powyżej - ukrywanie osób z blacklisty. Administracja dostała dowody na to, że byłeś świadom obecności na naszym serwerze Gracza, który posiada BlackListę. Mając te wiedzę nie zgłosiłeś tego nikomu z Administracji. Blokada została nadana poprawnie, według taryfikatora. Odwołanie odrzucam.

  • Superka 2
  • Wow 1
  • Sad 1
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...