Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

precelek16626


arbuz123
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Precelek16626
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało?: 3 kwietnia około 21-22
Opis sytuacji: biegłem i nagle zostałem sprawdzany bo jakaś osoba zgłosiła mnie bez powodu nie współpracowałem bo niewiedziałem jak wejść na teamspeak3
Screen bana: robie screena ale nie mogę go znależć 😞

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Było wejść na TS'a ty jednak postanowiłeś tego nie robić za co dostałeś bana, jak tak bardzo chcesz tu grać to poczekaj 10 dni bo my nie dajemy unbanów jak napiszesz "jestem niewinny, prosze ub" lub "proszę to fajny serwer dajcie mi tu pogracmy nie rozdajemy unbanów na zawołanie.

Dodam jeszcze, że to Twoje drugie odwołanie (https://forum.realcraft.pl/topic/8446-arbuz123/), a od jednej blokady można odwołać się tylko raz!

 

Do odrzucenia

 

 

Edytowane przez thomass
  • Przytulas 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
2 minuty temu, arbuz123 napisał:

to co mogę jeszcze zrobić żebym dostał unban?

Poczekać 10 dni na wygaśnięcie, to raczej wszystko co możesz zrobić

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
2 minuty temu, arbuz123 napisał:

ale nie macie innych rozwiązań? oprócz team speaka? niewiedziałem jak tam wejść?

Administrator wybiera metodę sprawdzania, jipsyy wybrała TeamSpeak'a, więc miałeś tam wejść, mogłeś również poprosić o dodatkowy czas, aby pobrać TS'a/wejść na niego, na naszym forum znajduję się również poradnik jak wejść na naszego serwerowego TeamSpeak'a, więcej się nie będę wypowiadał bo nie ma to najmniejszego sensu, odczekaj karę i wróć do gry.

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
10 minut temu, arbuz123 napisał:

czyli jakbym jeszcze do dzisiaj zainstalował teamspeak to bym rozwiązał problem?

Zostałeś wzięty na sprawdzanie pod względem cheatów, więc jeśli je miałeś to mogłeś teraz wszystko odinstalować, więc odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nikt Ci nie zdejmie blokady jak teraz wejdziesz na TS'a, poczekaj do końca bana, a będziesz mógł wrócić do gry.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arbuz123, sprawa wygląda tak iż nic już raczej nie możesz zrobić z tym. Też dostałem banicje, że na tsa nie wszedłem no ale administracja to wiesz haha (nie obrażam broń Boże). Musisz zwyczajnie odczekać karę i wrócić do gry ale wiem co możesz zrobić przez okres kary. Zainstaluj sobie TeamSpeak3 i zapoznaj się z nim tak na wszelki wypadek haha. Pozdrowionka miłego dzionka 🙂 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie powody u @McStasio

  • Superka 1

𝕛𝕖𝕫̇𝕖𝕝𝕚 𝕜𝕥𝕠𝕤́ 𝕞𝕒 𝕕𝕠 𝕔𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕡𝕣𝕠𝕓𝕝𝕖𝕞, 𝕟𝕚𝕖 𝕫𝕨𝕣𝕒𝕔𝕒𝕛 𝕟𝕒 𝕟𝕚𝕖𝕘𝕠 𝕦𝕨𝕒𝕘𝕚. 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕥𝕖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

A dzień dobry. 

 

Nadałam Ci blokadę, więc się tutaj wypowiem i opisze całą sytuację. Zamieszczam poniżej zdjęcia logów:

 

Zrzut ekranu (1239).png

Zrzut ekranu (1240).png

Zrzut ekranu (1241).png

 

Dałam Ci aż 15 minut. Wcześniej pisałeś, że nie możesz wbić na TeamSpeak'a i niepotrzebnie się kłóciłeś, a później nagle się wypytujesz jak wbić. Pytałam się Ciebie również, czy chcesz link do pobrania komunikatora (zdj. 1), a Ty mi odmówiłeś. Pisałeś cały czas, że się przyznajesz, a jak pytałam o nazwę modyfikacji, to od nowa pisałeś, że jesteś czysty i ''banuje niewinną osobę''. Moim zdaniem nadałam Ci blokadę poprawnie.

 

//Ucięło jedną wypowiedź, więc wkleję ją tutaj:

[21:55:41] [main/INFO]: [CHAT] [Sprawdzany] Precelek16626:zrozum nie mam cheatów a przyznaje się bo mi nie wierzysz a nie chcem doastać bana na tak długo bo chcem sobie uczciwie pograć ja sobie uczciwie gram a nagle jestem w jakimś boksie i mnie oskarżasz przexz 1 osobę która mogła zrobić prank?!?!?!?!

  • Superka 3

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...