Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Empro11

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Empro11
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 1 dzień 
Kiedy to się stało?: Stało to się teraz 
Opis sytuacji: Wymieniałam się z użytkownikiem WariaciQ najpierw wymiana była kilof 6/3/3/1 za 40 tysięcy i potem miałam dać jemu miecz netherytowy i klate brałam z enderchesta itemy potem jak wzięłam nie wiem dlaczego WYRZUCIŁO mnie z serwera bo MAMA WYŁĄCZYŁA INTERNET i teraz czyli o godzinie 20 wchodzę na serwer żeby DAĆ TE ITEMY graczowi i okazuje się że NIE MAM TEGO KILOFU a ni moich 40 tysięcy a z POWODU ŻE są święta NIE MOGŁAM POTEM WCZEŚNIEJ WEJŚĆ NA SERWER i teraz pisze do niego i on mi pisze że ma spowrotem kilof i oczywiście moje 40 tysięcy ja napisałam żeby mi je oddał w takim razie a tutaj się okazuje że dostaje BANA NA CAŁY DZIEŃ I DODATKOWO STRACIŁAM 18 TYSIĘCY czy wy naprawde musicie wyciągać pochopne wnioski nie wiecie co się dzieje u mnie w domu a dajecie mi tak naprawde bana za nic Bardzo prosze o odbanowanie i o oddanie w takim razie moich 18 tysięcy jak użytkownik nie chce wymiany A DAWANIE BANA ZA NIE SKOŃCZONĄ WYMIANE NIE JEST SPRAWIEDLIWE NIE DOŚĆ ŻE MAM BANA TO  JESCZE TO PSUJE MOJĄ REPUTACJE NA SERWERZE A ADMIN TAK SAMO NIE JEST SPRAWIEDLIWY 

Screen bana: 

2021-04-03_20.01.12.png

  • Like 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja historia nie trzyma się kupy. Najpierw mówisz, że wyrzuciło Cię z serwera z niewiadomych przyczyn, następnie tłumaczysz to mamą. Administracja nie miała, jak zweryfikować (i dalej nie ma), czy chciałaś oszukać, czy po prostu przestał działać Ci internet. Z naszego punktu widzenia dopuściłaś się oszustwa podczas handlu. Blokada, która została nałożona na Twoje konto jest w miarę krótka, dlatego nie będę jej skracał, ani zdejmował.

Edytowane przez krzyychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...