Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

maja1234


wisiaerka_
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku i tagów.

 

Tytuł i tagi dodane przez Moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: wisiaerka_
Nick osoby oskarżonej: maja1234
Miejsce wydarzenia: Minecraft działka nr.10899
Data i godzina wydarzenia: 30.03.2021 około 13.25
Opis sytuacji: wyglądało to tak ,że nie grałam w mc ,ale maja ,ktora to zrobiła wyslala mi ss mojego domku i podpisała czy ładny domek a był cały w lawie i zabiła mi zwierzęta. Zabrałam jej uprawnienia ale chyba złą komendą i nie podziałało jej uprawnień i tak to wygląda.
Dowody:  wi.c_ia to ja maja producent - oskarżona iguniaa- przyjaciółka oskarżonej ThatDazaiTeacher- przyjaciel ojskarżonej

Zrzut ekranu 2021-03-31 192657.png

Zrzut ekranu 2021-03-31 192835.png

2021-03-31_19.38.58.png

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, McStasio napisał:

Dodajesz graczy na własną odpowiedzialność!

O to to, to jest twoja wina, że dodałaś koleżankę do działki. Nie znam się na wojnach dziewczyn ale powiem, że to nawet ciekawie wygląda. Na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. Jedyne co możesz teraz zrobić to prosić maję o zawarcie pokoju, o ile ona tobie nie złożyła wcześniej takiej oferty. Tę wojnę raczej przegrałaś. Jestem na nie.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Do odrzucenia, powody u @McStasio

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

griefowanie działki jest karalne z tego co wiem więc "dOdAjEsZ nA SwOjOm OdPowIeDzIaLnOśĆ' (pkt. 29 regulaminu serwera)

dostarcz bardziej jednoznaczne dowody(np przyznanie się) i prawdopodobnie zostaną wyciągnięte konsekwencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz na własną odpowiedzialność graczy do działki aby usunąć osoby z działki musisz wpisać /p usuń <nick> jeśli wpisał*ś /p usuń to usunęłabyś działkę więc idk co wpisałaś że nie zadziałało ale!!! no nie masz pewności czy zrobiła to ta osoba czy może ktoś inny dodany do działki 💁‍♀️ (no chyba że tylko ją miałaś ale nw) Neutral generalnie.

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Do odrzucenia popopowody u @McStasio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajesz na własną odpowiedzialność, ale jeśli jesteś nowa to miałaś prawo popełnić błąd. Wydaję mi się że jeśli to twoja koleżanka to zaufałaś jej że nic ci nie zrobi na działce. Mam tak z moim kolegą, który cały czas prosi żebym go dodał, ale tego nie robię bo by mnie z 30 razy okradł. Do zaakceptowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...