Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

zuczeki123


Demonix1Love

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Demonix1love
Nick osoby oskarżonej:  zuczeki123
Miejsce wydarzenia:  serwer realcraft
Data i godzina wydarzenia: 20 marca 2021 w godzinach 19.40-20.06
Opis sytuacji:   gracz zuczeki123 jako mój kolega miał dostęp do mojej działki. w którymś momencie uznał że będzie śmiesznie jak zabierze mi rzeczy i schowa u siebie w domku. wszytko byłoby okej gdyby nie to że ma bardzo dużo skrzynek. Gdy miałam dość szukania i poprosiłam go aby mi je oddał olał mnie. Więc w pewnym momencie gdy z kilkanaście razy poprosiłam aby mi je po prostu oddał ze złości zabrałam mu kilof 6/3/3/1  i powiedziałam że mu oddam jak odda moje itemki. a ten powiedział że mnie zgłosił (rozmawiałam z nim przez dc) po czym poszedł  do mnie na działke brać kolejne itemki więc usunęłam z działki. Oddałam mu jego kilof (to była 20.06)  po czym gracz zablokował mnie na swojej działce, usunął ze znajomych i udaje że nie wie nic o moich rzeczach a potem zaczął mnie ignorować 
Dowo dy: brak , nie miałam jak zrobić bo nie wiedziałam że nie odda mi itemków 

Edytowane przez Demonix1Love
nie dodałam tagów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako świadek (nie naoczny, równierz jestem dodany do działki) przyznam, że często widziałem, że demonix idzie do domu zuczeki. Zastanawiałem się po co, powiedziała, że to kolega i mu ufa, więc olałem, ale dzisiaj gdy stwierdziłem, że też tam pójdę żeby zobaczyć co robią zauważyłem, że demonix patrzy po skrzyniach, wyglądało na głupią zabawę, więc wróciłem do  domu demonix (można powiedzieć, że dzielimy się działką) i zauważyłem, że stojak na zbroję jest pusty, więc zacząłem szukać. Kilofy, z któych miały być robione 5/3/3 zostały skradzione, zbroja, przy której widniał napis "nie tykać" znikła, znikło wszystko, więc zapytałem na discordzie co się stało, powiedziała, że ją okradł, więc wróciłem na jego działkę z pytaniem "dlaczgo?" ale mnie też zablokował. Nawet bez dowodów wydaje się podejrzane żeby zablokować dwie osoby bez powodu.

Do zaakceptowania.

2021-03-28_21.04.14.png

2021-03-28_21.04.26.png

2021-03-28_21.04.34.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wiedzieć kogo dodawać, było mu nie oddawać itemków i byś miała darmowe 6/3/3/1. do odrzucenia
edit: troche za ostro poleciałem, ale i tak trzeba być czujnym:(

Edytowane przez themikishou

 

 

realcraft forum.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, themikishou napisał:

trzeba wiedzieć kogo dodawać, było mu nie oddawać itemków i byś miała darmowe 6/3/3/1. do odrzucenia

Postąpiła uczciwie, w przeciwieństwie do gracza zuczeki. demonix zasygnalizowała w wypowiedzi, że to był jej kolega, który nagle coś zrobił, wiedziała kogo dodała, ale jego osobowość zmieniła się o 180 stopni, ukradł itemy i powinien je oddać, nie zrobił tego, ponadto zablokował ją i mnie na działce.

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...