Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27


xGeralt33x
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru, tematu i tagów.

 

Wątek poprawiony przez Moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xGeralt33x
Nick osoby oskarżonej: kamileq27
Miejsce wydarzenia: Serwer MC
Data i godzina wydarzenia: 26 marca, 12:50-13:30
Opis sytuacji:

Dzień dobry,

dzisiaj od godziny  12:50 do 13:30 byłem szantażowany przez użytkownika kamileq27. Umówiliśmy się na pomoc w kartkówce z biologii, każdy zdobyty procent to miał być 1 tysiąc na serwerze. Napisałem na 30%, więc chciałem przelać 30 tysięcy, ale użytkownik zażądał 75 tysięcy. Powiedział: "czekam na hajs do 13:30", mówię: "napisałem na 30%, więc 30k ok?" I wtedy się zaczęło. Powiedział, że pewnie napisałem na 100% i nie chcę dać pieniędzy, ale to nie prawda, pomógł w połowie pierwszego tematu, który był na 10 pytań, z czego 2 odpowiedzi były błędne, według moich obliczeń 3/10 to 30%. Powiedział, że w takim razie złoży na mnie skargę jeśli nie przeleję 75 tysięcy. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to szantaż.

Pozdrawiam

Dowody:

165819031_500088704335718_5109871802726729521_n.jpg

165788678_3519012208208276_6296650642963669730_n.jpg

165788678_3519012208208276_6296650642963669730_n.jpg

Edytowane przez Giecio
Dodanie tagów, wzoru i zmiana tytułu na poprawny
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet nie muszę się odnosić,jeśli źle zaznaczyłeś to już nie jest mój problem.

Sprawdzałem odpowiedzi w internecie potem odpowiedzi i zgadzały się z tym co ci wysłałem.

Wysłałeś 3pytania/po sprawdzeniu odpowiedzi w internecie,zgadzały się z tym,które ci wysłałem.

Nie chciałeś mi również wysłać wyniku kartkowki.

Więc zrobiłem ci na 100% i należy mi sie 100k Jeśli na tyle % ci napisalem , nie sądzisz?

Nie pozdrawiam

 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie czas start:

- brak wzoru,

-brak tagów,

-Nazwa skargi nie jest nickiem osoby oskarżonej.

A teraz:

chłopaki, to jest śmieszne, piszecie na siebie skargi jak tępe typiary z mojej klasy, absurd, kamileq, jeżeli on napisał na 30% to tyle kasy jest ci winien. Ale skąd mieć pewność czy nie ściemnia? nie możesz być pewien, musisz uwierzyć na słowo i tyle. xGeralt a ty naucz się na poprawę jak ci kiepsko poszło, daj mu hajs i nie rób zbędnej skargi, mogliście do wyjaśnić pod jedną i już. Jak dla mnie ta kłótnia jest absurdalna! Załatwcie to jak faceci i pokażcie swój poziom (nie wygarniając " no twój jest niższy i co")

Nautarl

 

 

Wolf~

 

Edit: poglądy przedstawione w skardze są moim osobistym zdaniem, nie miałam na celu nic złego 😉

 

Edytowane przez _SireenWolf_
  • Superka 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _SireenWolf_ napisał:

Pisanie czas start:

- brak wzoru,

-brak tagów,

-Nazwa skargi nie jest nickiem osoby oskarżonej.

A teraz:

chłopaki, to jest śmieszne, piszecie na siebie skargi jak tępe typiary z mojej klasy, absurd, kamileq, jeżeli on napisał na 30% to tyle kasy jest ci winien. Ale skąd mieć pewność czy nie ściemnia? nie możesz być pewien, musisz uwierzyć na słowo i tyle. xGeralt a ty naucz się na poprawę jak ci kiepsko poszło, daj mu hajs i nie rób zbędnej skargi, mogliście do wyjaśnić pod jedną i już. Jak dla mnie ta kłótnia jest absurdalna! Załatwcie to jak faceci i pokażcie swój poziom (nie wygarniając " no twój jest niższy i co")

Nautarl

 

 

Wolf~

 

Edit: poglądy przedstawione w skardze są moim osobistym zdaniem, nie miałam na celu nic złego 😉

 

Chciałem to wyjaśnić na serwerze lecz gracz nie chciał ani przelać mi 75k za pomoc,ani ss wyniku sprawdzianu)

Pzdr

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że to komentuję, ale dobra
 

25 minut temu, kamileq27 napisał:

Chyba nawet nie muszę się odnosić,jeśli źle zaznaczyłeś to już nie jest mój problem.

Sprawdzałem odpowiedzi w internecie potem odpowiedzi i zgadzały się z tym co ci wysłałem.

1) To co mu podałeś nie musiało być właściwe, pamiętajmy, że nie wszystko z neta to 100% prawda przepisując słowo w słowo. Gracz mógł też nie zdążyć wpisać odpowiedzi - na pewnych portalach odpowiedzi mają limit czasowy
2) Gracz uzyskał (rzekomo) 30%. Skoro umówiliście się na 10%-10k (tj. 1%-1k xD) w grze to tyle powinien Ci przelać. Na razie wychodzi na to, że to ty wyłudzasz 45k więcej bo w twoim mniemaniu to co wysłałeś było dobre.


3) Najlepiej by było gdyby xGeralt33x wysłał dowód z wynikiem kartkówki i przelał umówioną wcześniej kwotę (jego 30% - 30k)
4) Przydałoby się również więcej dowodów w postaci logów, ew. rozmowy z Discorda.
 

Na razie neutral, bo dziwna sprawa i słowo przeciwko słowu. 

  • Superka 1
  • Like 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karolajn_ napisał:

nie wierzę, że to komentuję, ale dobra
 

1) To co mu podałeś nie musiało być właściwe, pamiętajmy, że nie wszystko z neta to 100% prawda przepisując słowo w słowo. Gracz mógł też nie zdążyć wpisać odpowiedzi - na pewnych portalach odpowiedzi mają limit czasowy
2) Gracz uzyskał (rzekomo) 30%. Skoro umówiliście się na 10%-10k (tj. 1%-1k xD) w grze to tyle powinien Ci przelać. Na razie wychodzi na to, że to ty wyłudzasz 45k więcej bo w twoim mniemaniu to co wysłałeś było dobre.


3) Najlepiej by było gdyby xGeralt33x wysłał dowód z wynikiem kartkówki i przelał umówioną wcześniej kwotę (jego 30% - 30k)
4) Przydałoby się również więcej dowodów w postaci logów, ew. rozmowy z Discorda.
 

Na razie neutral, bo dziwna sprawa i słowo przeciwko słowu. 

 

Prosiłem go o wysłanie ss kartkówki,nie chciał tego zrobić.

Jeśli faktycznie miał te 30% to zwróce honor.

Po drugie odpowiedzi sprawdziłem dopiero jak skonczylem wszystkie zadania,zeby miec pewność

ss rozmowy zachwilke dołacze do skargi

Pzdr

DOWODY POMOCY":

skarga4.png

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamileq27 napisał:

 

Prosiłem go o wysłanie ss kartkówki,nie chciał tego zrobić.

Jeśli faktycznie miał te 30% to zwróce honor.

Po drugie odpowiedzi sprawdziłem dopiero jak skonczylem wszystkie zadania,zeby miec pewność

ss rozmowy zachwilke dołacze do skargi

Pzdr

DOWODY POMOCY":

skarga4.png

cos tam pomogles, ale na ss widac tylko 2 odpowiedzi wiec juz w oogle (jesli sa poprawne) 20k xd

 

AHA I INNY NICK? nie ma pewnosci ze to on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że kto normalny zaklada się o procenty z kartkówek XDDD?? Nw neutral XD

  • Haha 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...