Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xGeralt33x


kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kamileq27
Nick osoby oskarżonej: xGeralt33x
Miejsce wydarzenia:  serwer
Data i godzina wydarzenia:  około 12;45
Opis sytuacji:  Wszedłem na serwer,nudziło mi się ,więc postanowiłem pochodzić po mapie.Zauwazylem oferte gracza xGeralt33x,który proponował $ w grze za pomoc w kartkówce z biologii.Zainteresowała mnie ta oferta,więc zaproponowałem mu pomoc,podał mi dsc. Pomogłem mu,po czym przez 25minut nie odpisywał mi na temat wynagrodzenia,którego do tej pory nie uzyskałem. Dowody na dole
Dowody: 

skarga1.png

skarga2.png

skarga3.png

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda na to, że umowa była, ale nie fajnie, że nie zapłacił, to jeszcze podpada pod oszustwo podczas handlu, nie?

Za ukaraniem.

 

Wolf~

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podciągnąć pod oszustwo podczas handlu. Pokaż jeszcze logi, gdzie próbowałeś się kilkukrotnie skontaktować z graczem, a on Cię zignorował. Moim zdaniem powinien Ci przelać kasę i po sprawie, a jeżeli tego nie zrobi to banik na 2 dni byłby w porządku (może w tym czasie sam się nauczy na biologię). Na razie na neutral, jak dostarczysz to o co poprosiłem to będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskarżony przez ciebie gracz złożył na ciebie skargę i mówi że za 1 procent płaci 1k

xgerald mówi że uzyskał 30 procent czyli 30 k ale ty dalej chciałeś 75k 

ale ten gracz miał z tego co mówi 30 procent czyli należy ci się 30 k a nie 75k .

ciężka sprawa wsumię.

proponuje aby xgerald zapłacił ci te 30k za 30 % i wtedy bedziecie kwita

ja bym to tak rozwiazał

pozdrawiam 🖐️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wigry napisał:

Można podciągnąć pod oszustwo podczas handlu. Pokaż jeszcze logi, gdzie próbowałeś się kilkukrotnie skontaktować z graczem, a on Cię zignorował. Moim zdaniem powinien Ci przelać kasę i po sprawie, a jeżeli tego nie zrobi to banik na 2 dni byłby w porządku (może w tym czasie sam się nauczy na biologię). Na razie na neutral, jak dostarczysz to o co poprosiłem to będę na tak.

Gracz odpisał mi po 20/25min

skarga3.png

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak po 20 minutach odpisał to ok. Mógł coś jeszcze załatwiać z nauczycielem od biologii i był afk. Po przeczytaniu skargi xGeralt33x to jest trochę słowo przeciwko słowu. Umawialiście się na 1% = 1k$. Raczej chodziło tu o punktację niż procent rozwiązanych zadań. Moje zdanie jest takie, niech gracz przeleje Ci 30k, bo tyle powiedział, że dostał. Musisz mu zaufać, on nie ma obowiązku wstawiania screenów z wynikiem kartkówki, żeby Ci to udowodnić. Wstawiony przez niego screen może naruszać jego anonimowość danych osobowych w sieci i być może nauczyciela. Ma to związek z RODO i na to już jest artykuł prawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wigry napisał:

No dobra, ale jak po 20 minutach odpisał to ok. Mógł coś jeszcze załatwiać z nauczycielem od biologii i był afk. Po przeczytaniu skargi xGeralt33x to jest trochę słowo przeciwko słowu. Umawialiście się na 1% = 1k$. Raczej chodziło tu o punktację niż procent rozwiązanych zadań. Moje zdanie jest takie, niech gracz przeleje Ci 30k, bo tyle powiedział, że dostał. Musisz mu zaufać, on nie ma obowiązku wstawiania screenów z wynikiem kartkówki, żeby Ci to udowodnić. Wstawiony przez niego screen może naruszać jego anonimowość danych osobowych w sieci i być może nauczyciela. Ma to związek z RODO i na to już jest artykuł prawny.

Jest takie coś jak blurowanie/zamazanie danych 🙂

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamileq27, szkoda robić takiego zamieszania z pierdoły. Po za tym akurat gość będzie miał 10 lat i wstawi całego screena bez zamazanych danych, bo nie będzie umiał. Nim administracja zamaże dane już mogą wyciec. Nie warto igrać z prawem, bo ktoś zgłosi nawet na złość. Wtedy właściciel będzie miał problem jako administrator i gość, który to wstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wigry napisał:

@kamileq27, szkoda robić takiego zamieszania z pierdoły. Po za tym akurat gość będzie miał 10 lat i wstawi całego screena bez zamazanych danych, bo nie będzie umiał. Nim administracja zamaże dane już mogą wyciec. Nie warto igrać z prawem, bo ktoś zgłosi nawet na złość. Wtedy właściciel będzie miał problem jako administrator i gość, który to wstawił.

Wsm fakt,lecz chodzi mi o uczciwość.

Z tego co powiedział to nie ma 10lat bo jest w 8klasie.

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamileq27 skoro ma 14 lat to i tak jest za młody by odpowiadać sam za siebie i to jest dla mnie wystarczający powód dla którego takich rzeczy nie powinien umieszczać na ogólnodostępnym forum. Niech Ci w takim razie przeleje te 30k i mu zaufaj na słowo, nie bądź już taki nadgorliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...