Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało?: Dzisiaj 25.03.2021 17:42
Opis sytuacji: No więc sytuacja wyglądała tak, że byłem na evencie który w tym czasie się odbywał. Był to event parkour, chyba blurka_ była jego organizatorem. No więc sobie skakałem aż do momentu w którym wyrzuciło mnie z servera, bo dostałem bana za rzekome 'nękanie graczy' od oldmancats na 7 dni. Powód jak najbardziej został zmyślony, gdyż taki powód nie znajduje się w taryfikatorze serwera minecraft. Bardzo się tym zdziwiłem, gdyż nie przypominam sobie żebym kogokolwiek na serverze nękał. Jedyne co robiłem to szukanie dziewczyny pisząc na chacie ogłoszenia o tym, pytałem również innych graczy czy mają siostry lub kuzynki i biegałem po spawnie z wędką również w poszukiwaniu dziewczyny. Należy tutaj bardzo wyraźnie zaznaczyć, że szukanie dziewczyny przez mc do reala nie jest nielegalne i można tak robić. Dodam też, że inni też szukają dziewczyny a bana tylko ja dostałem co jest bardzo podejrzane. Wiele osób właśnie na serverach minecraft znajduje miłość i są to związki na całe życie. Takie bardziej znane osoby co znalazły miłość na Realcrafcie to m.in. Kazociak i Schoxie, ale nie tylko oni, było ich znacznie więcej jednak przybliżam tu najbardziej znane obecnie postacie na serverze. Myślę więc, że tego bana dostałem tylko i wyłącznie dlatego, że oldmancats nie udało się znaleźć chłopaka przez mc do rl i chciała mi po prostu zrobić na złość by i mi się to nie udało. Wiem też, że na forum była na mnie złożona skarga w tej sprawie, która została zaakceptowana przez oldmancats, a nie powinna zostać ta skarga zaakceptowana jak wyjaśniłem wyżej w moim odwołaniu od bana. Dodam też, że danie mi bana wcale nie sprawiło że znalazłem dziewczynę w realu. Wnioskuję więc o jak najszybsze odbanowanie mnie, bym mógł dalej szukać dziewczyny do reala, bo teraz nie mam co innego robić i chodzę w kółko po pokoju czekając na unbana. A szukanie dziewczyny jest dla mnie bardzo ważne i chciałbym ją w końcu znaleźć. Nawiązując jeszcze do tematu bana ja nie nękam graczy, dziewczyny ja tylko miło i grzecznie podrywam i nie wyzywam ich.
Screen bana: 

2021-03-25_22_14_30.thumb.png.e345b752e03ad0bd126eec2224165dda.png

 

  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eryter22 napisał:

Powód jak najbardziej został zmyślony, gdyż taki powód nie znajduje się w taryfikatorze serwera minecraft.

obraz.png

 

12 minut temu, eryter22 napisał:

Dodam też, że inni też szukają dziewczyny a bana tylko ja dostałem

Bo robisz to już od kilku lat.

 

12 minut temu, eryter22 napisał:

Takie bardziej znane osoby co znalazły miłość na Realcrafcie to m.in. Kazociak i Schoxie

A może to było tak, że osoby już się wcześniej znały w prawdziwym życiu, i po prostu postanowiły ze sobą grać? Tutaj nie wiem, więc nie bierzcie tego na słowo.

12 minut temu, eryter22 napisał:

że oldmancats nie udało się znaleźć chłopaka przez mc do rl i chciała mi po prostu zrobić na złość by i mi się to nie udało

Widziałem już wiele powodów dla których gracze próbowali jakoś oczernić wizerunek banującego Administratora, ale to jest chyba najbardziej absurdalny z nich wszystkich.

 

12 minut temu, eryter22 napisał:

Wnioskuję więc o jak najszybsze odbanowanie mnie, bym mógł dalej szukać dziewczyny do reala

Wnioskuję o przedłużenie kary, bo widać, że 7 dni w tym wypadku nie wystarczy.

 

12 minut temu, eryter22 napisał:

Nawiązując jeszcze do tematu bana ja nie nękam graczy, dziewczyny ja tylko miło i grzecznie podrywam i nie wyzywam ich.

Robisz to w natrętny sposób i to od bardzo długiego czasu.

 

Także koniec końców, jestem za ODRZUCENIEM odwołania.

Edytowane przez Giecio
Mała literówka się wkradła
  • Superka 6
  • Wrr 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Giecio napisał:
17 minut temu, eryter22 napisał:

Dodam też, że inni też szukają dziewczyny a bana tylko ja dostałem

Bo robisz to już od kilku lat.

Jednym zajmuje szybciej znalezienie dziewczyny a innym krócej, nie powinno być to więc powodem bana. Nawet gdybym szukał już przez 10 lat nie powinno to być powodem bana.

 

10 minut temu, Giecio napisał:
17 minut temu, eryter22 napisał:

Takie bardziej znane osoby co znalazły miłość na Realcrafcie to m.in. Kazociak i Schoxie

A może to było tak, że osoby już się wcześniej znały w prawdziwym życiu, i po prostu postanowiły ze sobą grać? Tutaj nie wiem, więc nie bierzcie tego na słowo.

Jak nie wiesz jak było to po co się wypowiadasz na ten temat?

 

10 minut temu, Giecio napisał:
17 minut temu, eryter22 napisał:

Wnioskuję więc o jak najszybsze odbanowanie mnie, bym mógł dalej szukać dziewczyny do reala

Wnioskuję o przedłużenie kary, bo widać, że 7 dni w tym wypadku nie wystarczy.

Ty byś wgl chciał mnie permamentnie zbanować najlepiej, mimo iż nic złego nie zrobiłem.

 

10 minut temu, Giecio napisał:
17 minut temu, eryter22 napisał:

Nawiązując jeszcze do tematu bana ja nie nękam graczy, dziewczyny ja tylko miło i grzecznie podrywam i nie wyzywam ich.

Robisz to w natrętny sposób i do od bardzo długiego czasu.

Motyw czasu po raz kolejny, napisałem wyżej, że jednemu idzie łatwiej znalezienie dziewczyny innym trudniej. Nie robię tego w sposób natrętny tylko w kulturalny sposób na chacie lub na /msg.

Edytowane przez eryter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Giecio napisał:

Wnioskuję o przedłużenie kary, bo widać, że 7 dni w tym wypadku nie wystarczy.

 

o to to 🙂
reszta u @Giecio - za odrzuceniem ofc. 

  • Superka 3
  • Haha 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, HreniOfficial napisał:

a nie pamiętam żeby nękał

hreni słońce od razu jak zaczęłam tu grać byłam męczona przez niego, potem gdy doszłam na forum - to samo. Zaczęłam to olewać nie blokując go (bo chyba sam widział że nie ma co do mnie próbować). Nie wiem czemu inni nie blokują nie mnie oceniać jednak zmuszeni jesteśmy oglądać jak gracz eryter22 lata z wędką za dziewczynkami na spawnie, które zaczynają grać i proszą go żeby je zostawił  to żałosne xD
podtrzymuję, że do odrzucenia 😐 

Edytowane przez karolajn_
  • Superka 2
  • Przytulas 2
  • Haha 1

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem jak to robisz w sposób natarczywy i to nie raz. Ponad to cały czas zmieniałeś minimalny wiek w taki sposób, że można by było podciągnąć pod znaną zabawę na forum tzn. "Liczymy do 100". Obrażałeś 15-latki mówiąc, że są głupie. Z Twojej strony to zachowanie było słabe, bo podkreśliłeś jaki masz szacunek do kobiet no i w tym do samego siebie. Upominałem Cię z dwa razy nawet, potem jak zobaczyłem, że do Ciebie i tak nic nie dociera dałem sobie już spokój. Cieszę się, że ktoś zrobił z tym porządek, a swoją drogą nie wiem czy ta kara nie powinna być dłuższa. Oczywiście, że do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ty nie szukasz tylko dziewczyny na serwerze, jest różnica pomiędzy napisaniem ogłoszenia, a wypisywaniem do każdej płci żeńskiej. Nie dostałeś bana za pisanie na chacie "szukam dziewczyny" tylko za męczenie od wielu miesięcy osób na serwerze. Masz naprawdę jakiś poważny problem chyba ze sobą, jeśli to co robisz nie jest żadnym nieśmiesznym żartem to powinienes pójść z tym do specjalisty. Osaczasz człowieka całym sobą, przelewasz całą swoją jakąś energię na drugą osobę, wypisujesz, zaczepiasz, męczysz i to jak najbardziej jest nękaniem z twojej strony. Nie raz ktoś zwracał ci uwagę na twoje zachowanie i nic z tym nie robisz, żadnej analizy tego co mówią do ciebie inni, brak jakiejkolwiek interpretacji słów. Dodam jeszcze, że pomimo poinformowania cię o tym, że ktoś ma cię na /ignore nie robi tobie żadnej różnicy, bo ty i tak uporczywie oznaczasz na chacie. Czas najwyższy wyciągnąć jakieś wnioski, zrozumieć powód bana i zmienić swoje zachowanie. 

Za odrzuceniem. 

  • Superka 5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem powody u @bugajska26 pzdr serdecznie bo to jest serio już nudne i natarczywe nie raz pisałeś ciągle do tych samych osób i no pls xddd żarty żartami ale to już chyba jest lekko chore xd

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, jestem pod wrażeniem, że zostałeś zablokowany na tak krótko. Odkąd gram na serwerze Twoje zachowanie jest karygodne. Nie mówimy tutaj o okazyjnym napisaniu na chacie "szukam dziewczyny", tylko o nieustającym męczeniu, n ę k a n i u każdej kobiety u nas na serwerze. My jako Administracja nie mamy już nawet jak pomóc osobom grającym na naszym serwerze, nie pomaga /ignore, nie pomagają upomnienia słowne, Ty i tak idziesz w zaparte. Twoje czyny posunęły się tak daleko, że zacząłeś wypisywać do Graczy pytając się o ich rodzeństwo, nie potrafię sobie wyobrazić co musi się dziać w Twojej głowie, żeby robić takie coś. Mam szczerą nadzieję, że ten ban pomoże Ci trochę ochłonąć i zastanowić się nad tym, czy to, co robisz na pewno jest w porządku, bo ja, gdybyś to do mnie tak wypisywał nie czułbym się na serwerze dobrze wiedząc, że Ty jesteś online. Odwołanie oczywiście odrzucam.

  • Superka 14
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...