Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

machupachu


elmomaskotek20

Rekomendowane odpowiedzi

Muj nick to elmomaskotek20 

Osoba przeze nie oskarzona to machupachu. Stało się to w MC na serwerze realcraft.pl o godzinie ok. 20:16 dnia 25.3. 2021

Stałi się to tak... Gracz machupachu napisał na czacie że łączy sztabki netherytu z diamentowymi itemami. Tepnołem się do niego i dałem mu sztapkę netherytu oraz diamentowy napierśnik wtedy gracz wyszedł z serwera a po chwili wrzucił i Zablokował mi dostęp do jego działki. 

Screen mojej sztabki netherytu:

 

xd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ss nie ma dowodów że ten gracz ukradł sztabkę. ale byłem w tym czasie na serwerze i faktycznie ten gracz pisał na czacie że łaczy sztabki netherytu z diamentowymi rzeczami.

jestem na razie neutralny w tej sprawie.

pozdrawiam.🖐️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Nie masz wystarczających dowodów na to, dostarcz np. logi z chatu i je tu wklej, jeśli byś nie wiedział jak to zrobić to tu masz poradnik ---> https://forum.realcraft.pl/topic/1747-minecraft-sprawdzanie-logów-czatu/

 

Neutral

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...