Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

witolol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako kulturalny gracz gram bez cheat' ów. To że przyznałem się do "macra" to nie znaczy że miałem tego cheat'a. Napisałem tak ponieważ chciałem mieć krótszy wyrok. Zabijam innych bez cheat'ów na swoim koncie minecraft nigdy nie miałem cheat'ów. Musiałem tak napisać ponieważ nie będę pobierał ts'a 3. Jeśli dacie ub to zgóry dzięki.

Pozdro Witolol

Edytowane przez krzyychu
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jeżeli nie miałeś cheatów do dlaczego nie wszedłeś na ts'a? Widziałem jak xKitka Cię o to prosiła, jeśli nie miałeś ts'a to mogłeś go wtedy pobrać, xKitka też na pewno by wydłużyła czas jeśli miałbyś jakieś problemy z zainstalowaniem go, a jeśli miałeś cheaty to teraz mogłeś wszystko usunąć, a podczas sprawdzania jeśli nie zostały by wykryte żadne cheaty to byś w ogóle kary nie dostał, oprócz tego zła nazwa, brak tagów, brak wzoru

 

Do odrzucenia

Edytowane przez thomass
  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...