Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Harizmatic


Harizmatic

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Harizmatic
Nick Administratora, który banował: Agatkahihi
Długość bana: 24h
Kiedy to się stało?: 23.03.2021 około godz 22:00
Opis sytuacji: Dostałem bana za to że '' Pułapki na mapie Nether''. A więc tak. Faktem jest że byłem w netherze. Faktem jest że dostałem bana. Czy bezpodstawnie ? Jeśli nie można w netherze stawiać pochodni to TAK. Zgłosił to jak mniemam gracz o nicku @Romek541 który był bardzo zdenerwowany że stawiałem sobie pochodnie w miejscu w którym było jakże ciemno. Ojej. Zbrodnia. Był tak miły że nawet napisał piękną wiązankę słowną na chacie za która NIE DOSTAŁ NAWET UPOMNIENIA.

I teraz kolejny fakt. Nie niszczyłem bloków które sprawiałyby 'dziury' tylko bloki boczne które nie były do niczego potrzebne a które potrzebowałem (chyba logiczne).

Ostatni najważniejszy fakt i argument na moją obronę. Proszę zapytać się administratora o nicku @blurka_ kto podawał jej nick gracza który to faktycznie rozkopywał nether wtedy kiedy ona go łatała :)

Wiadomo że kolesiostwo jest wszędzie ale no bez przesady. Człowiek płaci swoje pieniądze (VIP), spędza czas na waszym serwerze a jest tutaj niestety wybiórczość. Co mam na myśli ? Jeden dostaje bana za przeklinanie na czacie tj: wyzywanie administracji. Drugi zaś napisze piękne epitety wobec innego gracza i NIC. Chociaż administracja jest. Komentuje.Odpowiada.

Wydaje mi się że tak być nie może.. Ale ja tu tylko płacę i gram więc moje zdanie pewnie będzie zlane moczem. Choć pragnę przypomnieć że to my gracze tworzymy tą grę grywalną i to że wasz serwer działa tak jak działa. A działa bardzo dobrze i prócz tego dziwnego i mam nadzieje że zaraz wyjaśnionego nieporozumienia nie mam żadnych zastrzeżeń co do administracji. Ba nawet muszę pochwalić bo zawsze na ./pomoc pomogą jak tylko się da i wyjaśnią każdą sprawę dlatego za to dla was ogromne chapeau bas.

Moja wypowiedź miała na celu tylko i wyłącznie moją obronę. Nikogo nie oskarżam tylko dywaguję. Dlatego mam nadzieje że nikt nie będzie czuł się urażony.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania.

Pozdrawiam,Jacek
Screen bana: ... W załączniku

SS bana.png

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administrator musiał Cie obserwować i uznać ze robisz pułapki, stawianie pochodni, schodków i drabinek nie jest traktowane jako ww. przewinienie
jeśli ten gracz Cię obraził, mogłeś zrobić screena i wysłać go do administracji to zostałby ukarany.
narazie na neutral, niech @agatkahihisię na ten temat wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Agatka cie obserwowała i nadała Ci bana na podstawie swojej obserwacji twojego zachowania to jestem za odrzuceniem.

Jeśli jednak nadała go bezpodstawnie, czy sprawdzenia twojego zachowania, to za zaakceptowaniem. Nie jednak czekam na wypowiedz Agatki

 

I niestety @Tede ostatnio coraz częściej jest tak, że administracja, która jest obecna w danej chwili w grze nie reaguje na /zglos albo pisze na czacie z innymi graczami, ale w momencie w którym dochodzi do jakiegoś incydentu, nagle nic nie widzieli, bo mieli dużo roboty.

 

 

Edit. @HarizmaticTzn ty twierdzisz, że niczego nie zrobiłeś, a więc admin nadał Tobie bana kompletnie bezpodstawnie, czyli Cię nie obserwował, ani nie miał żadnego ss, którego masz rację nie musi mieć, niestety jednak uważam, że bez żadnego powodu nie dał ci takowego bana.

 

Co do drugiej sprawy, gram już trochę na tym serwerze na któreś już z kolei edycji i to co napisałam wyzej ☝🏼 Jest na podstawie mojej obserwacji i odczuć oraz nie pisałam nic o /pomoc, tylko o /zglos, a to są dwie różne rzeczy.

 

 

edit2 @HarizmaticTylko, że nawet nie wiesz tego, czy ten gracz o którym mówisz Cię zglosił. To jest tylko twoje domniemanie, mógł to zrobić każdy, nawet jeśli w pobliżu nikogo innego nie było, to tak czy siak, nie możesz być w 100% pewny, że to on + nie nadają banów za same zgłoszenie. Jakkolwiek to weryfikują, raz lepiej, raz gorzej, ale jednak muszą to robić.  

Edytowane przez Wariatka_29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wariatka_29 z pierwszym się nie zgodzę. Bo ja żeby zgłosić gracza jeśli popełnił jakieś uchybienie w grze które mi się nie spodobało muszę mieć ScrenShota. Administrator który nadał mi bana takiego ScrenShota nie musi mieć. Skąd możemy wiedzieć czysto teoretycznie czy mnie widziała czy nie widziała ? Za nim do tego dojdzie nie okłamujmy się mini godzina mojego bana a czy o to w tym wszystkim chodzi czy o pokazanie pewnego paradoksu ???

 

A z drugim się zgodzę i nie zgodzę. Nie zgodzę się bo na ./ pomoc zawsze administracja odpowiada i choć mają głowy zawalone zawsze pomogą jak potrafią. W tym ten serwer mi na prawdę zaimponował. Ale znowu tak jak mówisz, jeśli chodzi o bany,baniki,upominania etc. to jest wybiórczość. Jak SVIP napisze ty stara kurło to cichuuuuutkoooo ..... nic się nie dzieje a za chwilę jakiś mały 9-letni Janek napiszę JD którego nie da się wysłać bo jest KD ale cwaniaczek wyczaił że można 'JOT DE' i wielkie zmutowanie.... mówię tylko to co sam widziałem przy ponad 400 graczach na serwerze i administracji czynnie działającej także 🙂

No tak nie róbmy.

 

@Wariatka_29 ależ powód był. Podałem go nawet wyżej. Zgłoszenie gracza @Romek541 było pewne ponieważ najpierw to on uprzykrzał mi grę a później bardzo się zdenerwował że jednak dalej robiłem swoje 🙂 Mój ban mija za 4h z hakiem. I tak to nic nie da... ale.... Przynajmniej przez to ja i inni gracze z którymi mam kontakt zobaczymy czy tutaj działa na serwerze prawda czy kolesiostwo 🙂

Edytowane przez Harizmatic
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Za odrzuceniem powody u @Tede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olo2115 ale jakie te powody są u kolegi powyżej bo nie rozumiem ?

Administrator musiał uznać że robię pułapkę ? Czyli wykopanie jakiegoś bloku gdy gracz jest obok lub innego typu podobieństwa to 'pułapka' ?

A tak abstrahując poproszę kogoś o przytoczenie z regulaminu jakiegoś punktu który mówi o zakazie robienia 'pułapek'... Troszkę się z tego żart zaczyna robić ...

Widzę że to i tak nic nie da bo tutaj każdy żyję forumowym życiem i jak nie jest się w waszej kaście to się nic nie zdziała 🙂

Dobra wiecie co,temat do zamknięcia. Poczekam sobie te kilka godzin bana,nie zbawi mnie. Chciałem wam pokazać tym 'problem' jaki się dzieje na serwerze.

PS. Jak zobaczę kogoś, kto wykopie choćby jeden blok obok mnie, robię od razu ss i zgłaszam 🙂 Ciekawe czy zgłoszenie będzie odrzucone czy .... odrzucone tak czy siak nie okłamujmy się 🙂

Chyba pora coś zmienić ..... serwer ....

Pozdrawiam tak czy siak ..

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę, że wywiązała się tu dość spora dyskusja. Przeczytałam wszystko i postaram się odpowiedzieć na większość informacji. Najpierw zacznę od samej blokady, nadałam ją słusznie. Gracz którego podkopywałeś zgłosił mi, że nie dość, że niszczysz twierdzę, to jeszcze podkopujesz innego gracza(czego byłam świadkiem, a jako administrator nie potrzebuję zapewniać dowodów przez które nadałam blokdę, więc mam jedynie ss dziury którą pozostawiłeś pod graczem, który cię zgłosił).

Spoiler

image.png

 

Co do zarzutów o brak obserwacji, oczywiście, że obserwowałam gracza przed nadaniem blokady. Na serwerze obowiązuje przecież regulamin którego nie tylko gracze muszą się trzymać. Nie ma więc opcji dostania blokady "na słowo". Administrator albo sam musi być świadkiem danej sytuacji albo posiadać dowody dostarczone od innych graczy. Zgłoszenia(/zglos) najczęściej weryfikujemy w trybie natychmiastowym, tj. jak gracz mi zgłasza załóżmy podkopanie albo platformę to mam obwiązek sprawdzić to i jesteśmy rozliczani gdy tego nie zrobimy.

 

Zarzut z kolesiostwem też jest dla mnie co najmniej śmieszny w momencie gdy zbanowałam gracza z vipem, zawsze zarzucano nam, że nie karamy graczy z vipem tylko ze względu na ich rangę a tu przecież nastąpiła odwrotna sytuacja. 

 

Wykopanie bloku obok ciebie to nie jest pułapka, pułapką nazywamy celowe zabiegi mające na celu stracenie przez drugiego gracza itemów.

Cytat

12.3 Na serwerze zakazuje się oszukiwania w taki sposób, aby odebrać innemu Graczowi przedmioty
bez jego zgody.

image.png

 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agatkahihi a nie pomyślałaś o tym że to jak kopałem sobie cegły netherytowe które potrzebowałem a potem wszedł mi owy gracz przed oczy ?

Ogólnie opisze wam całą sytuację z mojego punktu widzenia tylko dlatego żebyście sobie w głowach rozrysowali o co chodzi.

Poszedłem do netheru z celowym zamiarem nakopania cegieł które jak napisałem potrzebowałem. Po co miałbym robić dziury pod samym sobą jeśli potrzebowałem tych cegieł? Bez sensu no nie ? Agata powiedz czy widziałaś żebym zrobił jakąkolwiek dziurę która by to miała owego gracza 'narazić na utratę itemów' ? Tj. dziura do lawy ?

No nie sądzę. Kopię do momentu aż jest lawa i zasklepiam. Nie wierzysz ? Zapytaj tego który zgłosił,sam widział póki nie przyszedł i nie skuwał moich pochodni 🙂

Gracz sam naraził się na 'upadek'. Wchodził mi pod kamerę. Skakał jak małpa. Skuwał pochodnie. I jeszcze poskarżył się. Czy mam do was jakieś ale ? Nie .

Ale gracz @romek541 to zwykła pała.... i będę dużo płacił graczom po banie żeby takową informację umieszczali na swoich działkach. Na tym kończę bo to nie ma sensu...

 

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Harizmatic napisał:

@agatkahihi a nie pomyślałaś o tym że to jak kopałem sobie cegły netherytowe które potrzebowałem a potem wszedł mi owy gracz przed oczy ?

nie musiałeś skopywać cegieł po których sie chodzi, wnętrze twierdzy jest zabudowane cegłami które mogłeś wykopać.

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tede to nie ma znaczenia póki nie robię 'dziur' do których ktoś w tym przypadku ja mógłbym wpaść i się zabić co jest całkiem nie logiczne.

@agatkahihi twój kolega romek541 właśnie przyznał się do tego jaką jest pała i że oszukał system .... #słabyadmin

ZAMYKAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara na Twoim koncie się już skończyła, nie widzę powodu, dla którego odwołanie miałoby, w tych okolicznościach, być zaakceptowane. Mało tego, z tego co widzę, Twoje odwołanie zamieniło się w skargę, a na to jest inne miejsce na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...