Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

oleczek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...olek1337
Nick Administratora, który banował: ... oldmancats
Długość bana: ...2 dni
Kiedy to się stało?: ...22.03.2021r. o ogodź  20.00
Opis sytuacji: ...To tak poszłem sobie z kolegą do netheru do twierdzy, aby wyfarmic sobie czaski witherowego szkieleta na  beacona i tam był pewnien chłop nie pamiętam jak się nazywał ale mniejsza z tym miał laga czy cos mój kolega postanowił go potkopać i zalać go lawą byłem przy tym, ale nie uczestniczyłem w tym i chciałem go przed tym ostrzec, aby nie dostał bana ale nie zdąrzyłem ale oldmancats pomysłała że jak ja też tam byłem to pewnie też to zrobiłem i dostałem przez to bana. Wiem każdemu sie zdarzają błedy ale nic do niej nie mam. Mam nadzieje że admini zaakceptują to bo nic nie zrobiłem.
Screen bana: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Neutral, powody u @Stupidity7900

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ts już ci wytłumaczyłam, że razem z kolegą kopałeś dziurę aby podkopać drugiego gracza. Na początku się przyznałeś że tak robiłeś a później się wypierałeś, że nic takiego nie powiedziałeś. Mimo wszystko uznałam, że jeśli brałeś udział w podkopywaniu gracza, aby później go zabic, to należy ci się również kara. Dodam też, że widziałam też wszystko.

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...