Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Jjp123321


Jjp123321

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Jjp123321
Nick Administratora, który banował: agatkahihi
Długość bana: zostałem zablokowany nie podano na ile
Kiedy to się stało?: koło 18:00
Opis sytuacji: Dostałem bana za nick Jasiekjepomarańcze123321 gdy pisałem z kimś na /msg, a szkoda bo to mój pierwszy dzień na serverze, a fajny ten serv 😞
Screen bana:Na dodane grafiki

 

IMG_20210321_192241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Już takie jedno odwołanie napisałeś, możesz jedynie zmienić nick, żeby grać dalej, oczywiście tutaj musisz zamieścić o tym informację

 

Oprócz tego zalecam przeczytać regulamin: 

 

Do odrzucenia

 

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jeśli nie zmienisz nicku nikt Ci blokady nie zdejmie, dopiero po zmianie nicku będziesz mógł wejść na serwer (oczywiście zaczniesz wszystko od nowa, ale będziesz mógł grać)

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni napisali najlepiej zmień sobie nick zapoznaj się z regulaminem i oczywiście zmianę nicku musisz zgłosić w dziale współdzielenie ip/zmiana nicku. 

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali moi przedmówcy, na naszym forum jest możliwość zgłoszenia zmiany nicku Współdzielenie IP/Zmiana Nicku - RealCraft. Wystarczy, że pokierujesz się prostym wzorem, poczekasz na akceptację i będziesz mógł grać na nowym koncie! Samo w sobie odwołanie odrzucam, czym się nie przejmuj i złóż wniosek o zmianę nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...