Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

jed

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: jed
Nick Administratora, który banował: agathkahihi


Długość bana: 1 tydzień i 3 dni
Kiedy to się stało?: 21.03.2021
Opis sytuacji: dostałem bana z powodem X-ray mimo że nie posiadam żadnego takiego programu z x-rayem. moja siostra grała sobie spokojnie na realcrafcie i kopie w netherze po czym mówi mi że jestem sprawdzany przychodze patrze instaluje teamspeaka i gadam i mi agatka mówi że mam x-raya mimo że nie mam nic takiego prosze o odwołania bana ponieważ nie mam zamiaru czekać ponad tydzień i mieć usuniętą działke.

daje zdjęcie z dowodem że mam bana 

Bez tytułu.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kłamstwa nie pomogą Ci w niczym, a wręcz przeciwnie. Działka, ani pieniądze nie wrócą na Twoje konto, wszystko związane z netherytem zostało Ci odebrane i będziesz mógł ponownie je zdobyć grając uczciwie.

Teleportowałem się do Ciebie i od razu byłem pewien, że używasz xraya. Agata wzięła Ciebie na sprawdzanie, które swoją drogą nie trwało długo, ponieważ po połączeniu się przez anydeska w logach miałeś coś w tym stylu:

[main/INFO]: Reloading ResourceManager: Default, KM V, Xray_Ultimate_(...).zip

  • Superka 2

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jed,

poinformowałam cię, że znalazłam zapisek w logach świadczący o tym, że jeszcze chwile temu w paczkach zasobów miałeś paczkę x-raya. Niestety, texturepacków ciężko się pozbyć i zostają po nich ślady np właśnie w logach. Chciałabym też zaznaczyć, co będzie skutkowało na twoją niekorzyść, że folder z txt został przez ciebie edytowany 2 minuty po rozpoczęciu sprawdzania co od razu wzbudziło moje wątpliwości dlatego dokładnie przeszukałam twoje logi, nie musiałam w sumie szukać długo, bo w "latest" miałeś ślad po xrayu. Przy sprawdzaniu był @mordensoldier124, który jak widać potwierdził moją wersję wydarzeń. 

 

Zgłoś się do mnie po banie o odzyskanie diamentowych itemków, pozdrawiam

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...