Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Magga_pagga


Magga_pagga
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru, tematu oraz odpowiednich tagów.

 

Wzór, tytuł i tagi dodane przez Moderatora.

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Magga_pagga
Nick osoby oskarżonej: aa9a
Miejsce wydarzenia: Serwer MC
Data i godzina wydarzenia: nie podano
Opis sytuacji: Więc tak, jest aa9a ktory oglaszal sie na chacie ze sprzeda svipa na 60 dni sam mial svipa to uwierzylam powiedzial zebym mu zaplacila 300k to zaplacilam i lognal pomocy potrzebuje te pieniądze bardzo dlugo je zbierałam to oszustwo w internecie 
Dowody: brak

Edytowane przez Giecio
Dodanie tagów, wzoru i zmiana tytułu na poprawny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje i przepraszam, ale nie wiedzialam ze jest nielegalny 😥 juz tak napewno nie bede robic a co bedzie z moimi pieniazkami? To wszystko co mialam 🥺 zalezy mi na nich bo gram na tym serwie codziennie bo kilkanaście godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Żebyś mogła odzyskać kasę musisz mieć dowody np. logi z konwersacji z tym graczem gdzie widać, że Ci to proponował, żebyś takie logi mogła sprawdzić i je tu wkleić skorzystaj z tego poradnika:

Edit: Również jestem za przyjęciem skargi

Edytowane przez thomass

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tej skargi:

Już nawet bez dowodów jestem za akceptacją i ukaraniem gracza, ale żeby jednak odzyskać kasę musisz przedstawić wycinek z logów, że zrobiłaś ten przelew do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...