Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Magga_pagga


Magga_pagga
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałaś 5%  za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie,zostalam o***** na 300k napisalam na /pomoc to odpisal ze nie ma dowodow i mam bana na 11 godzin no jezu za zniewage adm tak sie nie rb ten serw to poraza tylko scam a wiec uprzejmie prosze o odzyskanie moich 300k bo dlugo je zbierałam i to bardzo typ powiedzial ze jal mu je dam to wejdzie na str i kupi mi svipa jestem dosc naiwna ale no jezu wiec ze to legalne ale jednak blagam o odzyskanie ich nwm co bez nich zrobie zbieram na wieksza dzialke a teraz co nic jeszcze ban pls

 

Otrzymałeś 20% za używanie wulgaryzmów.

Edytowane przez Less_Than3
  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tede napisał:

1. brak wzoru, nazwy, tagów i wuglaryzm

2. bez dowodow nic nie zrobisz

3. obraza to obraza

4. takowy handel jest nielegalny i skończyłby sie permem

do odrzucemia

 

Do odrzucenia 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinnaś dostać unbana. Co do tych 300k i oszustwa, to powinnaś zgłosić osobną skargę w dziale skargi na graczy. Jeżeli nie masz ssów, to logi mogą okazać się również wystarczające. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magga_pagga napisał:

A kiedy go dostane? W sensie unbana bo ciagl odswiezam i nic

Aż osoba zajmująca się odwołaniami od bana zaakceptuje twoje odwołanie. Może to potrwać nawet kilka godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, do odrzucenia. Po pierwsze brak wzoru i pozostałych wymogów. Po drugie brak jakichkolwiek dowodów. Wklej jakieś logi chociaż, żeby było widać konwersację i sam przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...