Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TylkoDanielJD


TylkoDanielJD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: TylkoDanielJD
Nick Administratora, który banował: blurka_
Długość bana: perm
Kiedy to się stało?: dzisiaj 13-14
Opis sytuacji: gram na serwerze od kilku dni, poszedłem sobie na obiad więc byłem AFK, wracam i patrzę, że dostałem perma za nick... mam ten nick od ładnych kilku lat  i grałem na wielu serwerach i nigdy nie było żadnego problemu więc ten ban trochę mnie zdziwił i rozbawił. JD w nicku może oznaczać cokolwiek jak np. jest dobrze co sam dis promował na swoich koszulkach, ten temat był już wałkowany wiele razy w internecie jak choćby JP. Nie mam 12lat i pamiętam wiele rzeczy z "historii internetu", to są dwie litery przez które dostałem bana i stracilem kilka dni czasu na granie na tym serwerze... https://www.miejski.pl/slowo-JD.
 

 

 

Screen bana: https://zapodaj.net/a49560325559f.png.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót używany w polskiej społeczności graczy League of Legends. Znaczy ni mniej ni więcej niż "Je*ać Disa" i odnosi się do pewnego streamera. Jest używany raczej w formie powiedzonka czy żartu niż faktycznej próby obrażenia osoby. Nie ma określonych sytuacji w których używa się tego zwrotu.

 

Za zaakceptowaniem

Edytowane przez Aeiden21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie wyraźnie napisane jest, że za wulgarny nick jest BlackLista, a każdy z nas wie, iż skrót ten oznacza to, co oznacza. Do odrzucenia

Edytowane przez McStasio

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia, każdy dobrze wie co ten skrót oznacza. Tym bardziej, jeżeli wkleiłeś linka do "encyklopedii" to wiadomo co chciałeś tym przekazać. Na forum też masz ten sam nick, do zablokowania na BL`kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zgłoś zmianę nicku w tym dziale:

 

 

Pamiętaj, aby zastosować wzór!! Zmiana nicku da Ci możliwość dalszej gry na serwerze, ale niestety stracisz wszystkie swoje dotychczasowe osiągnięcia.

 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jipsyy złożyłem 🙂 czyli stracę wszystko co zdobywałem przez kilka dni tak? nie wiem jak wyglądał moment otrzymania bana bo tak jak mówię nie było przy komputerze czy jakiś admin pisał coś do mnie na serwerze czy coś, ale nie można było tego załatwić odrazu? nigdy nie miałem podobnego problemu, a chciałem sobie po prostu w klocki pograć. Patrząc na inne "odwołania" ludzie dostają czasowe bany za obrażanie/cheaty, a ja dostałem perma za nick który według mnie nie jest niezgodny z regulaminem. Przez te nei wiem 3/4 dni chyba jak tu gram dzisiaj tylko odezwałem się raz na czacie i to dużo wcześniej niż dostałem tego bana. Jeśli mój unban ma polegać na tym, że  jakby nei patrzeć stracę wszystko co miałem za "niewinność" to bardzo dziękuje za takie coś... straciliśmy tylko czas w takim razie.

  • Przytulas 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

@TylkoDanielJD niestety, na naszym serwerze akurat ten skrót jest traktowany jako niezgodny z regulaminem. Nie ma innej możliwości, niż zmiana nicku. Itemy zawsze można zdobyć od nowa, a jeśli chodzi o moment nadania blokady, to raczej nikt się z Tobą nie kontaktował. Jedyne co mi pozostaje, to zamknąć odwołanie, ponieważ Twoja zmiana nicku została już zaakceptowana. Życzę miłej i spokojnej gry oraz wielu cennych itemków 😄. Do zobaczenia na serwerze!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...