Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

WALUIGI69

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: WALUIGI69
Nick osoby oskarżonej: Sm1te
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: ok 8:45
Opis sytuacji: Sm1te pod nieobecność administracji na serwerze robi pułapki na /warp s Na początek dodaje graczy do listy znajomych. Po jakimś czasie pisze, żeby do niego się tepneli lub, że ma dla nich prezent. Ma wierze z ziemi na /warp s. Po tym jak gracz dolaczy niszczy pod nim blok żeby ofiara spadła i zabiera przedmioty. 

Wykorzystuje nieuwage graczy po czym od razu wrzuca ofiare do listy ignorowanych. 

Jednym z oscamowanych przez niego graczy jest kubsoneq. 

Pod tym wątkiem pewnie się parę osób pdopisze.

Edytowane przez mordensoldier124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubsonqe powinien niedługo opisać sytuacje jak sam został oscamowany ale ma problem z odnalezeieniem sekcji na forum (serio)

dołaczam screen z logów.

Najpierw dodaje do znajomych, aby komunikat ostrzegający o obecności gracza na /warp s nie wyświetlał się.

Na dobrą sprawę mu się podłożyłem bo już wcześniej inny gracz wspominał o byciu prze niego oszukanym

2021-03-21.thumb.png.5798ec93d710503c1bfa9c567794973f.png

2021-03-21 2.png

Edytowane przez WALUIGI69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz o nicku sm1te oscamował  mnie okł godz 19 kazał zebym przyją jego zaproszenie do znajomych jak przyjme to napisał ze da mi fajną niespodzienke przyjołem kazał zebym się tepną jak się tepłem byłem na bloku rozwalił go spadłem z wysokości miałem full nether set najlepszy z gry oprocz botkow trojzeb i bardzo ccenny miecz admini zrobcie coś z tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście prawie zostałam oscamowana w identyczny sposób, ale przez inną osobę. Tyle, że to miała być sprzedaż skrzynek, które na szczęście chwile przed telepotracją zostawiłam w domu. Mnie również zrzucono z wieży na /warp s, także wiem o co chodzi. Jak najbardziej za przyjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ta skarga i jestem jak najbardziej za przyjęciem. Ponieważ też zostałem przez niego oszukany w taki sam sposób jak opisałeś aczkolwiek straciłem czujność i nawet nie zrobiłem SS jak zginąłem 😒 jipsyy może częściowo potwierdzić ponieważ pisałem z nią o tej sytuacji. Później dodam SS logów od siebie. 

Edit: To że mnie oszukał to nic ale przez niego straciłem cały set netherowy wart bardzo dużo... Poniżej dodaje od siebie ss logów tylko tyle mam 😕 tylko dziwne jest to że inni mają jeszcze info że można teleportować się do miejsca śmierci za pomocą różdżki a ja zamiast takowej mam tylko : Nie masz przypisanego łóżka lub naładowanej kotwicy odrodzenia, albo są one niedostępne.

1.png

2.png

Edytowane przez sparkyy
  • Superka 1

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jestem za ukaraniem powody u @sparkyy

Pozdrawiam 2115

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...