Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kamileq27


KrychaMieczXD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Admin

Twój nick: KrychaMieczXD
Nick osoby oskarżonej: Kamileq27
Miejsce wydarzenia:
Minecraft, Serwer RealCraft (chat)
Data i godzina wydarzenia: około 19:00
Opis sytuacji: Kamileq27 zmanipulował zgłoszenie na gracza AdamJokerek. Wyciągnął z kontekstu słowo i uznał to jako obrazę.

 

Dowody: 

*Tutaj wprowadzenie (ss z forum) o co konkretnie chodzi:*

 1686843068_SKARGA2.thumb.PNG.85ab3c2b66deb50ad40bd382ab85fd50.PNG
 

Następnie informuje w wiadomości prywatnej, że został nazwany "pedałem"

1989093507_SKARGA1.PNG.34024093c6d0364c1248003a3e3f0fc2.PNG

 

Odpowiedziałem mu tak:

1766640095_SKARGA3.PNG.19f6b6e427cfd16d36aef540f37a569f.PNG

 

I dostałem wiadomość zwrotną:

772768344_SKRAGA4.PNG.93451e863e148d8d76d3afe426971cd1.PNG

*Całość logów*

 

Przejrzałem wszystkie logi..., pffff, z resztą co ja będę tłumaczył (widać cały kontekst). Zobaczcie to sami:

1471913692_faszerwstwo.thumb.PNG.954aa92935c1c2e1e022764da1ef6925.PNG

 

Kontekst może zostać źle odebrany, ale chodzi tutaj w wiadomości  Adama, że Adam po prostu nie jest pedałem, aby mieć męża tak jak wyżej kamileq27 napisał "chociaż go mam, a nie jak ty kiddzie"

 

Przy okazji wcześniej sam Kamileq27 obrażał wielokrotnie w wiadomości prywatnej AdamaJokerka nazywając go między innymi "kidem", "dzieckiem" itd.

 

obraza1.PNG.853b73f81b349f4f6a0d1bf9697cfbc9.PNG

 

Moim zdaniem AdamJokerek trochę nie słusznie dostał bana za "obrazę gracza" ale nie będę się kłócił  z zdaniem administracji. 

adam.PNG.cc9ca49284fdc90adef4cdfaa44ad49d.PNG

 

Kamileq27 powinien dostać bana np. na 2godz za manipulację zgłoszeniem lub/oraz obrazę gracza, ale nie wiemy, jak wyglądały ss logów które wystał do xKitka. (może administrator odebrał to jako obrazę)

 

Nie robię tutaj awantury o to, że zgłoszenie mogło zostać zmanipulowane, tylko o to, że AdamJokerek MOŻE dostać bana za obrazę Zatona, choć już trochę niesłusznego bana dostał na 2 godz za obrazę Kamileq27 (ale nie wiadomo, jak to wygląda z drugiej strony).

  • Superka 2

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jest to kontrowersja, bo z jednej strony Adam go obraził, a z drugiej strony jednak nie.

Po za tym Kamileq27 wielkokrotnie obrażał Adama czy to wcześniej, czy później w wiadomościach prywatnych oraz na chat.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wyglądało to tak, że nie było wyrwane to z kontekstu.Odczułem to jako obrazę,jeśli jednak poczuł się urażony słowem kid,oczywiście przyjmę to na klatę i przyjmę bana. 

Co do wyzwisk na msg,jest to totalna bzdurą nic więcej mu nie napisałem niż KID. 

Pzdr

 

edit: Dodatkowo Adam niech przemyśli swoje zachowanie pisząc na globalu je*** tego i tego, obrażając tego o tego 

 

Edit2:Czytając jeszcze dokładniej zgłoszenie. 

SS logów wyglądały dokładnie tak samo jak powyżej, wszystko zostało ukazane, więc nie była to żadna manipulacja. 

 

EDIT3; Po za tym skarga powinna  być napisana przez Adam? 

Kolejny fakt , na czacie było kilka modów , mógł zgłosić mnie poprzez /zgłoś , niestety tego nie zrobił bo może nie odczuł urazy. 

Pisząc tą skarge chyba masz na celu "zemścić " się na mnie .

Edytowane przez kamileq27
  • Superka 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc jestem na neutral, ponieważ to Adam sam za siebie powinien to napisać. Widać wszystko to co opisałeś na załączonych ss, więc Kamileq, że tak powiem dużo wyolbrzymił. Z tego co dobrze kojarzę, to gdzieś jest albo było napisane, że rożnego rodzaju sprawy piszemy sami za siebie, więc jeśli dalej jest to aktualne, to jestem za odrzuceniem i niech wypowie się Adam. 
 

Pozdrawiam

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
2 godziny temu, Wariatka_29 napisał:

Z tego co dobrze kojarzę, to gdzieś jest albo było napisane, że rożnego rodzaju sprawy piszemy sami za siebie, więc jeśli dalej jest to aktualne, to jestem za odrzuceniem i niech wypowie się Adam. 

 

Przeczytałem 2 razy Wzór odraz regulamin składania skarg na gracza i nigdzie nie widziałem "Różnego rodzaju sprawy piszemy za siebie" (że adam to powinien napisać). Może nie zauważyłem

Napisane jest to na moim koncie, bo na moim komputerze się wygodniej to pisało i nie chcieliśmy się już przelogowywać. Jest to ogółem moja skarga na Kamileq27.

Jeśli powinien to Adam napisać to może napisać w komentarzu swoje stanowisko w tej sprawie.,

  • Thinking 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KrychaMieczXD napisał:

 

Przeczytałem 2 razy Wzór odraz regulamin składania skarg na gracza i nigdzie nie widziałem "Różnego rodzaju sprawy piszemy za siebie" (że adam to powinien napisać). Może nie zauważyłem

Napisane jest to na moim koncie, bo na moim komputerze się wygodniej to pisało i nie chcieliśmy się już przelogowywać. Jest to ogółem moja skarga na Kamileq27.

Jeśli powinien to Adam napisać to może napisać w komentarzu swoje stanowisko w tej sprawie.,

Twoja skarga na mnie? 

To co piszesz jest śmieszne, gdyż sprawa nie dotyczyła ciebie pozdrawiam 

 

 

 

Ale skoro tak można, to napisze za kilka osób skargę na Adama, który pisał je*** XYZ, wyzywa każdego którego on nie lubi. 

 

 

Edytowane przez kamileq27
  • Thinking 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamileq27 napisał:

Z mojej strony wyglądało to tak, że nie było wyrwane to z kontekstu.Odczułem to jako obrazę,jeśli jednak poczuł się urażony słowem kid,oczywiście przyjmę to na klatę i przyjmę bana. 

Co do wyzwisk na msg,jest to totalna bzdurą nic więcej mu nie napisałem niż KID. 

Pzdr

 

edit: Dodatkowo Adam niech przemyśli swoje zachowanie pisząc na globalu je*** tego i tego, obrażając tego o tego 

 

Edit2:Czytając jeszcze dokładniej zgłoszenie. 

SS logów wyglądały dokładnie tak samo jak powyżej, wszystko zostało ukazane, więc nie była to żadna manipulacja. 

 

EDIT3; Po za tym skarga powinna  być napisana przez Adam? 

Kolejny fakt , na czacie było kilka modów , mógł zgłosić mnie poprzez /zgłoś , niestety tego nie zrobił bo może nie odczuł urazy. 

Pisząc tą skarge chyba masz na celu "zemścić " się na mnie .



Po pierwsze - co do tego ze piszesz ,,KID'' to nawet nie chodzi o to ze mnie to mogło urazić, a pokazanie że ,,wywyższasz się bo jesteś starszy i oceniasz mnie nisko bo jestem kidosem''.

Do to tego ,,j**** tego czy tamtego'' po co to robiłem? Po prostu go nie lubię i nie może być tak że każdy się go boi BO JEST ,,POTĘŻNY''. po co to wysłałem? W sumie to nie wiem no ale...

Co do tego że uraziłem cię mówiąc ,,pedał'' to nawet nie był atak w twoją stronę czy cokolwiek, napisałeś, cytuję: ,,Adam, chociaż go mam a nie jak ty kiddzie xDD''
Na co odpowiedziałem: ,,No tak, bo nie jestem pedałem'' - nie określam tego, że mówię  na ciebie, że jesteś pedałem, tylko oznajmniam ŻE JA NIE JESTEM PEDAŁEM.
Na koniec jeszcze dopisuję: ,,Zanim napiszesz że mam bekę z pedałów czy coś - NIE, WCALE tak NIE jest''

Czy słowo KID to obraza? Nie, tylko informuję że wcale nie jesteś taki złoty chłopak że tylko ja tym złym bo cie ,,uraziłem''.
Czy słowo PEDAŁ to obraza? W sumie to tak, ale co jeżeli nie pisałem tego wprost że jesteś pedałem, tylko oznajmiłem że ja nie jestem pedałem? Sam wziąłeś ślub z chłopakiem i później sie śmiałeś bo ty masz chłopaka a ja nie. xDDD

Nie wiem co ja mam napisać. Gówno burza. Dostałem bana na 2h bo nazwałem ciebie pedałem ale jak widać na ss jest to jedna wielka kontrowersja i ciężko stwierdzić czy Ciebie tak nazwałem. Skoro już mam tego bana, to wolę się wytłumaczyć żeby znowu nie było że ADAM JEST TYM ZŁYM I MUSI ODPOCZĄĆ. zamiast pisać i pisać na tym chacie że powinienem odpocząć, ignoruj mnie i przestań tak pisać, bo o ile mnie nie prowokujesz, tak ja sam się nakręcam. Skoro uraziłem cię pisząc PEDAŁ mimo że nie pisałem tego wprost... NIE TYLKO JA POWINIENEM SOBIE ZROBIĆ PRZERWĘ. kamileq27, odpocznij również i przestań mi wmawiać ,,Odbija mi, ego wzrosło, mama odłączy kabel od neta czy coś bo dużo gram'' po prostu nie komentuj. ja broni nie składam i wolę odpowiedzieć.

Jesteś starszy, a uraziło cie słowo PEDAŁ którego WCALE nie pisałem wprost xD
Jesteś starszy i mnie już irytujesz próbując być mądrzejszym. - Moje stanowisko

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
4 godziny temu, kamileq27 napisał:

edit: Dodatkowo Adam niech przemyśli swoje zachowanie pisząc na globalu je*** tego i tego, obrażając tego o tego 

 

16 minut temu, kamileq27 napisał:

Ale skoro tak można, to napisze za kilka osób skargę na Adama, który pisał je*** XYZ, wyzywa każdego którego on nie lubi.

 

Przepraszam bardzo, ale gdzie jest RÓWNOŚĆ? Jest awantura/przyczepiłeś się do tego że Adam napisał "J**** Zatona" czyli wyraził swoje zdanie bo po prostu go nie lubi tak jak inni gracze na serwerze.

A gdzie jest gówno burza, awantura o to, że cały serwer pisał "J**** pana liska". Wydaje mi się, że ty też to chociaż raz napisałeś, tak jak cały serwer na globalu. To co, teraz skarga na wszytskich za pisanie "j**** pana liska"? Jak jest równo, to równo. Nie lubie tego to wyrażam moje zdanie, nie lubię drugiego to nie mogę tego napisać bo jest "cenzura"? Jest bardziej broniony przez kolegów? Jest na tym samym poziomie co pan lisek i inni gracze na serwerze, czyli równym.

  • Thinking 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...