Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Lord_Strik3r


Lord_Strik3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Lord_Strik3r
Nick Administratora, który banował: Agatkahihi
Długość bana: Tydzien i 3 dni
Kiedy to się stało?: Przed chwilką
Opis sytuacji: Gram na spokojnie na serwerze od jakiś 5 dni, ktoś zgłosił mnie za x-raya, byłem w sumie w lekkim szoku bo od 2 dni tak naprawde nic nie kopałem, a w poprzednich dniach był to tylko stone na działce ale nic, wbiłem na ts, nie używalem nic, żadnego txt, nie byłem na żadnej wersji z x-rayem, jedyne co miałem na komputerze to wursta na 1.8 który nie był używany od miesiąca, a miałem go dlatego że na prywatnym serwerze z kolegą chcieliśmy się pobawić wytłumaczyłem ze nie widzę sensu cheatowania na freebuildzie i to ze gram 5 dni a data modyfikacji wursta jest sprzed miesiąca, lecz to nic nie dało. Według mnie ban niesłuszny, na tym serwerze nie używałem żadnych cheatow. Licze na obiektywne spojrzenia na sprawę, miłego dnia.
Screen bana: 

obraz_2021-03-19_175851.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Samo posiadanie cheatów na komputerze je zabronione (dokładnie sprawdź komputer i odinstaluj wszystkie cheaty które posiadasz aby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości)

 

Do odrzucenia

Edytowane przez thomass

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyznałeś się do posiadania nielegalnej modyfikacji. Przed rozpoczęciem gry polecam zapoznać się z regulaminem ---> Regulamin/Taryfikator serwera Minecraft - Regulaminy Serwera - RealCraft oraz dokładnie oczyścić swój komputer z niedozwolonych modyfikacji, których listę znajdziesz tutaj ---> Lista Niedozwolonych Modyfikacji - Informacje i Ogłoszenia - RealCraft. Odczekaj karę i wracaj do gry!

 

Edytowane przez McStasio
  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie cheatów jest zabronione, nie ważne czy ich używasz, czy nie.

Do odrzucenia

 

Edit: Jeżeli rzeczywiście bany są nakładane tylko za cheaty na 1.12 +, to jak najbardziej za przyjęciem.

Edytowane przez Stupidity7900
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zaton napisał:

Jak ma użyć wursta z wersji 1.8 ktoś mi to wytłumaczy???

Sam rozmawiałem z administracją nie raz na temat cheatów i mówili, że banują tylko za cheaty na 1.12 + 

Za zdjęciem bana

 

//edit serwer obsługuje wersje 1.12+ więc jak miał wejść na serwer z wurstem 1.8 ??

+1, za przyjęciem odwołania

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, thomass napisał:

Samo posiadanie cheatów na komputerze je zabronione (dokładnie sprawdź komputer i odinstaluj wszystkie cheaty które posiadasz aby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości)

 

Do odrzucenia

otóż to zgadzam sie, kare trzeba poniesc wiec do odrzucenia

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem neutralny. Jeśli ten Wurst był faktycznie na 1.8 to nie powinieneś dostać unbana, ale z drugiej strony możesz mówić co innego, dlatego ostatecznie poczekam na odpowiedź osoby banującej.

  • Like 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 18:02, Lord_Strik3r napisał:

Nick zbanowanego: Lord_Strik3r
Nick Administratora, który banował: Agatkahihi
Długość bana: Tydzien i 3 dni
Kiedy to się stało?: Przed chwilką
Opis sytuacji: Gram na spokojnie na serwerze od jakiś 5 dni, ktoś zgłosił mnie za x-raya, byłem w sumie w lekkim szoku bo od 2 dni tak naprawde nic nie kopałem, a w poprzednich dniach był to tylko stone na działce ale nic, wbiłem na ts, nie używalem nic, żadnego txt, nie byłem na żadnej wersji z x-rayem, jedyne co miałem na komputerze to wursta na 1.8 który nie był używany od miesiąca, a miałem go dlatego że na prywatnym serwerze z kolegą chcieliśmy się pobawić wytłumaczyłem ze nie widzę sensu cheatowania na freebuildzie i to ze gram 5 dni a data modyfikacji wursta jest sprzed miesiąca, lecz to nic nie dało. Według mnie ban niesłuszny, na tym serwerze nie używałem żadnych cheatow. Licze na obiektywne spojrzenia na sprawę, miłego dnia. Edit: Najśmieszniejsze jest to że dzisiaj spojrzałem w pliki tego wursta, bo przypomniało mi się że tak naprawde na nim nigdy nie grałem bo nie chciał działać (podesłane pliki przez niego na dc) to są tam tylko bindy i ustawienia do niego, nawet sie nie da go odpalić wiec pozdrawiam DOKLADNE sprawdzenie i banika za darmoszke.
Screen bana: 

obraz_2021-03-19_175851.png

 

obraz_2021-03-20_200704.png

Zrzut ekranu 2021-03-20 200641.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troszkę niepewne, jestem na neutral z przewagą na nie, ale to do tego momentu. Skoro cheaty miałeś na 1.8, to dlaczego zostałeś wykryty i ukarany na nowszej wersji. Chyba, że plugin do wykrywania skanuje filesystem hosta, ale w to bardzo mocno wątpię, że gra nie została zabezpieczona przed nieuprawnionym dostępem do plików. Rozwiązanie po stronie serwera strzelałbym, że raczej opiera się na ML i AI. Po drugie Minecraft 1.8 do każdej innej wersji ma tyle co piernik do wiatraka, bo to są dwie osobne struktury plików. Używasz jakiegoś launchera czy odpalasz z ręki gierkę? Jeszcze może być tak, że to launcher, którego używasz operuje na jednym katalogu i nawet jeżeli miałeś cheaty na wcześniejszą wersję to on tego nie wyczyścił i zostawił pliki wurst`a po update MC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro cheaty miałeś na 1.8, to dlaczego zostałeś wykryty i ukarany na nowszej wersji: Kto mnie poprostu zglosil i adm jak tylko zobaczyl folder wurst, wlepil mi banika.

 

Używasz jakiegoś launchera czy odpalasz z ręki gierkę? Jeszcze może być tak, że to launcher, którego używasz operuje na jednym katalogu i nawet jeżeli miałeś cheaty na wcześniejszą wersję to on tego nie wyczyścił i zostawił pliki wurst`a po update MC.: Odpalam z launchera, a co do cheatow to mowie ze kolega podsylal mi to na dc bo chcielismy sie pobawic na serwerze na aternosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Launcher oparty o wspólną strukturę plików, to znaczy, że WSZYSTKIE wersje są dogrywane kolejno do folderu ./versions, modyfikacje do głównego folderu. Tu nie ma podziału np. jak w Cristal Launcherze. Starszy klient Wursta doinstalowywał się do ./versions jako osobna instancja, np: Wurst MC 1.8 i modyfikował plik ./launcher_profiles.json dodając się do launchera jako osobny rekord wyboru wersji z ComboBox`a. Sam folder ./wurst istnieje w każdej testowanej przeze mnie wersji, ale ciekawostką jest to, że Wurst v.7.0+ wymaga już zainstalowanego Fabrica, a Ty go masz. Ok, widzę jakiś mod CustomSkinLoader, który go wymaga. Tutaj częściowo usprawiedliwia Cię.

obraz.thumb.png.062be30a1160216d2b0cd7d65d9f0ec6.png

 

obraz.thumb.png.d36484d736ab28a81dbb2c1f05b48ee5.png

obraz.png.97454506aead54c6dc0e0a6b3e1d7415.png

Na niebiesko zaznaczyłem wpis do pliku do wersji MC 1.8, na zielono już do 1.16.5 + Fabric + Wurst 7.13. W drugim przypadku cheat jest już pluginem.

 

Porównanie struktury plików:

Kiedy zainstalowałem Wursta v.6.0 czyli na wersję MC 1.8 nie utworzył plików ./wurst/alts.encrypted_json oraz ./wurst/toomanyhax.json nawet po odpaleniu wszystkiego co możliwe. Ty masz oba na załączonym screenie. Dopiero po instalacji wersji 1.16.5 + Wurst v7.13 ukazały się takowe pliczki, które też są u Ciebie. U mnie to wygląda tak:

obraz.png.f4b54972e3a763e0584ee25a9fb25d44.png

Ilość plików pewnie zależy od release wersji którą miałeś, w każdym razie istotny jest ten szczegół, który podałem wyżej.

 

Tak wygląda struktura plików na 1.8 + Wurst 6.35:

obraz.png.b0e4f63724292f75346b8d101f3aed36.png

 

Konkluzja jest taka, na pewno nie miałeś Wurst`a doinstalowanego do wersji 1.8 tylko nowszej, która jest już obsługiwana przez serwer. Wątpię, żeby producent tego badziewia w starszej wersji dodał te pliki, potem zrezygnował z nich (czyli jak u mnie na SS) i znowu powrócił. Programiści są zazwyczaj leniwi i żadnemu by się nie chciało tak komplikować życia 🙂 Kto wie czy nawet nie miałeś na obu wersjach zainstalowanego. Kategorycznie jestem za odrzuceniem.

Edytowane przez wigry
Odnalezienie rozwiązania
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Myślę, że @wigry wszystko tutaj perfekcyjnie opisał. Bardzo dziękuję za poświęcenie swojego czasu (❤️), aby udowodnić słuszność bana. Odwołanie zostaje odrzucone, odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!!

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...