Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DomKa_
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Wbiłam dzisiaj dosłownie pierwszy raz na serwer i dostałam bana za podszywanie sie pod administratora. Nie miałam totalnie pojęcia, że ktoś może miec tutaj taki nick jak ja.
Mam nadzieję, że da się to jakoś zrobić 😕

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem byłaby zmiana nicku, i napisanie jeszcze raz odwołania, ale tym razem zgodnie z wzorem. I od razu mówię, zmianę nicku zgłasza się w tym samym miejscu, co współdzielenie ip.

Na ten moment do odrzucenia.

Edytowane przez Stupidity7900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stupidity7900 napisał:

Najlepszym wyjściem byłaby zmiana nicku, i napisanie jeszcze raz odwołania, ale tym razem zgodnie z wzorem. I od razu mówię, zmianę nicku zgłasza się w tym samym miejscu, co współdzielenie ip.

Na ten moment do odrzucenia.

Do odrzucenia 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można podszywać się pod d0mcię? Weź zmień nick to wtedy będziesz mogła sobie grać. No chyba, że jesteś jakąś zaginioną siostrą d0mci to co innego. Jestem na nie.

Edytowane przez eryter22
  • Dislike 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 Ja Cię banowałam, więc uznałam, że powinnam się wypowiedzieć. Rozumiem, że to może być Twój nick którym grasz na co dzień,  ale niestety jest on łudząco podobny do nicku jednej z naszych administratorek, dlatego musiałaś otrzymać blokadę. Jedynym wyjściem jest teraz napisanie wniosku o zmianę nicku, zrobisz to w tym miejscu: 

 Powodzenia!

  • Superka 3

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali moi przedmówcy, na naszym forum jest możliwość zgłoszenia zmiany nicku Współdzielenie IP/Zmiana Nicku - RealCraft. Wystarczy, że pokierujesz się prostym wzorem, poczekasz na akceptację i będziesz mogła grać na nowym koncie! Samo w sobie odwołanie odrzucam, czym się nie przejmuj i złóż wniosek o zmianę nicku.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...