Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fRan_ek


pdawid

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: .pdawid
Nick osoby oskarżonej: fRan_ek
Miejsce wydarzenia: Serwer minecraft 
Data i godzina wydarzenia: 10.03.2021.r około 17.25
Opis sytuacji: no byłem sobie na pvp i pierw z typem miałem soja dałem mu diax zbroje i typ mnie zaczoł klepać i szedł na event więc ją zdjął i go zabiłem. Potem się tepłem na spawn  pvp i wyszłem i pisałem z graczem Roxi2407 mówiła ze jej się nudzi na serwerze i w ogóle potem zaproponowałem jej prace i nic nie odpisała wtym momencie musiał gracz którego oskarżam napisać coś i Roxi2407 nie odpisała i napisałem jej komendom /r to co. Doszło to do fRan_ek bo nie zauważyłem ze do mnie napisał na dole dowody, wiem ze raz trochę nie kulturalne odpisałem mu ale wina wisi na nim:
Dowody:20210310_173355.heic

Edytowane przez pdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pdawid napisał:

drugi dowód bo tam się nie zmieścił  20210310_173420.heic

1 minutę temu, pdawid napisał:

Twój nick: .pdawid
Nick osoby oskarżonej: fRan_ek
Miejsce wydarzenia: Serwer minecraft 
Data i godzina wydarzenia: 10.03.2021.r około 17.25
Opis sytuacji: no byłem sobie na pvp i pierw z typem miałem soja dałem mu diax zbroje i typ mnie zaczoł klepać i szedł na event więc ją zdjął i go zabiłem. Potem się tepłem na spawn  pvp i wyszłem i pisałem z graczem Roxi2407 mówiła ze jej się nudzi na serwerze i w ogóle potem zaproponowałem jej prace i nic nie odpisała wtym momencie musiał gracz którego oskarżam napisać coś i Roxi2407 nie odpisała i napisałem jej komendom /r to co. Doszło to do fRan_ek bo nie zauważyłem ze do mnie napisał na dole dowody, wiem ze raz trochę nie kulturalne odpisałem mu ale wina wisi na nim:
Dowody:20210310_173355.heic

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...