Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

S4ggit4rius


S4ggit4rius

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: S4ggit4rius
Nick Administratora, który banował: krzyychu
Długość bana: 10 dni
Kiedy to się stało?: 09.03.2021 około 19:25
Opis sytuacji: Już myślałem że się wszystko ułoży XD Po tym jak moje odwołanie zostało zatwierdzone, po około plus minus godzince gry zostałem wzięty na ponowne sprawdzanie. Po sprawdzeniu prawie każdego zakamarka okazało się że był pobierany na mój komputer AutoMiner z funkcją x-raya (Baritone) i to dość nie dawno. Tak jak już mówiłem sprawdzającemu mnie s-modowi zdarzą się dni kiedy przychodzą do nas znajomi rodziców z małym takim gnojem który jak usłyszał że mam MC "premium" zawsze krzyczy że mój jest lepszy niż jego (bo on ma pobrany a nie kupiony) i mam mu dać pograć bo MU SIĘ NALEŻY a że nie chce robić dymów to mu daje, robię jakiś świat a potem wywalam mówiąc że zepsuło się musisz sobie zrobić nowy. Wiem że gnój jest zapatrzony w tego MC jak w bożka więc nie ma opcji że wejdzie mi w projekty czy w coś podobnego, ale jak widać pokusa była większa niż rozum i sobie gnojek coś naściągał kiedy mnie nie było w domu. Kto nie ma w głowie ten ma 10 dni wolne od grania. Nie będę się kłócić że to nie ja i dobrych chłopaków za kraty sadzacie czy inne takie wymówki bo to jest czysto moja wina że gnoja nie upilnowałem, co trzeba to odsiedzę za kratami ale tak jak mi polecił sprawdzający mnie smod (krzyychu), jest opcja aby w odwołaniu poprosić o zachowanie działki, także jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o nie usuwanie mi chociaż tego skrawka ziemi który tam miałem.

PS. Do osób które będą pisać BRAK DOWODÓW to bardzo mi przykro, ale nie mogę wrzucić tu jego zdjęcia ani podać danych osobowych.

Screen bana:

2021-03-09 19_35_48-.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, McStasio napisał:

Nie zmienia to faktu, że miałeś pobranego cheata na dysku. Jestem za odrzuceniem.

To prawda, miałem. Tak jak mówiłem, gdybym go lepiej przypilnował to bym uniknął kłopotu a tak mam lekcję na przyszłość. Nie wiem za bardzo do czego taki cheat mógłby mi się na tym serwie przydać skoro diamenty i inne "cenne" rzeczy wypadają z kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, S4ggit4rius napisał:

To prawda, miałem. Tak jak mówiłem, gdybym go lepiej przypilnował to bym uniknął kłopotu a tak mam lekcję na przyszłość. Nie wiem za bardzo do czego taki cheat mógłby mi się na tym serwie przydać skoro diamenty i inne "cenne" rzeczy wypadają z kamienia.

Jak najbardziej rozumiem sytuację, ale ban jest nadawany za posiadanie cheata na komputerze. Ty miałeś go zainstalowanego, więc kara moim zdaniem słuszna.

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, McStasio napisał:

Jak najbardziej rozumiem sytuację, ale ban jest nadawany za posiadanie cheata na komputerze. Ty miałeś go zainstalowanego, więc kara moim zdaniem słuszna.

Oczywiście, kara słuszna z tym się zgadzam, za głupotę się płaci. Swoje odsiedzę ale jedyne o co wnioskuję to zostawienie tej działki którą od kilku dni (może tygodni) kopałem, bo szczerze mówiąc nie mam siły od nowa brać działkę startową, zarabiać i kopać te kilka tysięcy bloków. Następnym razem wyłączę wi-fi w komputerze i niech sobie gra.

Nawet się nie zorientowałem że coś takiego miałem mówiąc szczerze. Jedyne co mam i co sam instalowałem to optifine żeby gierka lepiej wyglądała a gnój się naoglądał pewnie w domu MINECRAFT BEST X RAY CHEATS 100% LEGIT NO SCAM 1.16 WORKING i u mnie to samo sobie pobrał 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArriveDerci napisał:

Nie widzę powodu do usuwania działki 

Nie widzę chęci kłótni czy braku współpracy 

 

Wiedząc że ciężko zarabia się na działkę tym bardziej przy obecnym stanie edycji jestem za zaakceptowaniem odwołania skróceniem kary do tygodnia i nie usuwaniem działki aczkolwiek nie wierzę również we wszystko co czytam z drugiej strony komu by się chciało wymyślać historyjkę tylko po to żeby administracja nie usunęła działki po twoim sposobie pisania myślę że nie jesteś osobą która chciałaby wymyśleć taki syf dla tak błahej rzeczy pozdrawiam.

 

Cisza przed burzą 

 

 

Za zaakceptowaniem * Xd

Powody wyżej 

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja rozumiem masakrę młodszego rodzeństwa/kuzynostwa czy kto to tam był. Mój kuzyn zawsze mi się gramoli na kolana jak gram w bedy haha. Zmierzam do tego, iż z młodszymi członkami rodziny są często kłopoty w różnych tematach. 

Proponuję skrócić karę, a zbanowanemu usunąć cheaty 😉

 

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tede napisał:

uważam ze kara powinna zostać skrócona bo historia brzmi sensownie. a nawet jeśli nie zostanie skrócona to chociaż działka powinna zostac zwrócona. za przyjęciem

Nie musi być skracana, za głupotę swoje odsiedzę ile będzie trzeba. Jedynie tą działkę bym chciał zachować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _SireenWolf_ napisał:

Oj ja rozumiem masakrę młodszego rodzeństwa/kuzynostwa czy kto to tam był. Mój kuzyn zawsze mi się gramoli na kolana jak gram w bedy haha. Zmierzam do tego, iż z młodszymi członkami rodziny są często kłopoty w różnych tematach. 

Proponuję skrócić karę, a zbanowanemu usunąć cheaty 😉

 

No właśnie najgorsze w tym wszystkim jest to że to nie jest moja żadna rodzina tylko syn znajomych więc nie mogę mu porobić na złość albo zlać jak rodziców nie będzie w chacie :<

Karę to mogą mi nawet wydłużyć jeżeli to ma pomóc w zachowaniu działki. Ja tych cheatów nie miałem podczas sprawdzania ale i tak wszystko poczyściłem dla pewności. Następnym razem włączę tryb samolotowy w windowsie i może sobie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za zaakceptowaniem

 

Sama jak jestem w PL i kuzynek przyjeżdża to nawet się nie odzywam tylko daje mu drugiego laptopa bo nie chce mi się robić szumu o grę (i prawdę mówiąc nawet bym się nie zdziwiła, gdyby mój kuzynek odwalił podobną akcję, na szczęście mam dwa laptopy więc na tym jestem czysta 😅). 

Także w 100% rozumiem sytuację I jeśli administracja nie zgodzi się na skrócenie kary to zostawcie mu chociaż tą działeczkę. 

  • Superka 3

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Z góry przepraszam, że trzymałam Cię aż 2 dni w niepewności, ale nie znalazłam wcześniej czasu na rozpatrzenie odwołania. Przechodząc do rzeczy, jak sam jesteś tego świadomy - blokada została nadana poprawnie, więc na pewno nie ma tutaj szansy na ogólne zaakceptowanie. Rozmawiałam z Administratorem nadającym blokadę i ustaliliśmy, że Twoje konto dalej będzie zbanowane, pieniądze zabrane, ale działkę oddamy. Raczej większość zna tu sytuację jaką jest przyjazd młodszych kuzynów/rodzeństwa i ich błaganie o zagranie w klocki. Zazwyczaj nie kończy się to w zły sposób, ale jak widać, jednak jest różnie. Oczywiście nie tylko to jest powodem oddania działki. Odwołanie zaznaczam jako odrzucone, ale jak wrócisz na serwer, to zgłoś się po działeczkę. Odczekaj do końca blokady i wracaj do gry!

  • Superka 3

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...