Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SniQerss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: SniQerss
Nick Administratora, który banował: papaniosQ
Długość bana: 4 tyg 24h
Kiedy to się stało?: 4.03
Opis sytuacji: Oczywiście przyznaję się do oszustwa przy handlu, jednak nie do końca jest to całkowicie moja wina, ponieważ na mojej działce znajduję się sklep z oddzielnym pomieszczeniem w którym znajduję się oszukana skrzynka. W żaden jednak sposób nie namawiałem graczy na to by tam wchodzili lub robili tam cokolwiek, weszli tam sami  na własną odpowiedzialność(było to dwóch graczy)  i skuszeni dobrą okazją wpadli w pułapkę. Jest to jak najbardziej oszustwo jednak tak jak napisałem wyżej nikogo do niczego nie zmuszałem i nie uważam w tym przypadku że 4 tygodnie bana jest słuszne, dlatego wnioskuję o skrócenie kary.
Screen bana: 

ban.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Napisano (edytowane)

Sam przyznałeś się teraz do oszustwa, robienie takich "oszukanych skrzynek" jest zabronione pomimo, że nikogo nie namawiasz, kara wydana słusznie aczkolwiek można ją skrócić

Edytowane przez thomassom_

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałem się bo nie będę udawał że bana mam za nic XD. Nie szukam też żadnych wymówek ani nie uważam iż ban jest niesłuszny bo jest. Uważam natomiast że czas bana jest w tym przypadku przesadzony, ponieważ przytaczając chociażby regulamin, w którym jest jasno napisane, że maksymalna kara za oszustwo podczas handlu to tydzień, a co za tym idzie 2 oszustwa to 2 tygodnie bana  a nie 4 jak w tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Odwołanie zostaje odrzucone. Oszukałeś kilku graczy na kwotę ponad 15kk (15 milionów), a następnie rozprowadziłeś te pieniądze po serwerze (wiązało się to z tym, że Administracja przez dłuższy czas musiała szukać gdzie podziały się wyżej wymienione pieniądze)

 

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...